Apdovanojimai Klaipėdos jūrininkų ligoninės 25-mečio proga

Klaipėdos jūrininkų ligoninė paminėjo savo veiklos 25-metį. Klaipėdos dramos teatre vykusiame šventiniame renginyje netrūko šiltų žodžių kolegoms, įvertinimų, padėkų, plojimų ir geros nuotaikos.

Pasveikino Premjeras

Šventėje dalyvauti negalėjęs Lietuvos Respublikos Premjeras Saulius Skvernelis perdavė sveikinimus Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenei ir padėkas.

„ Gerbiami Klaipėdos Jūrininkų ligoninės darbuotojai, Jūsų pašaukimas ir kasdieninis darbas vertas mūsų visų padėkos ir pagarbos. Paskyrėte savo gyvenimą visuomenės sveikatos labui, savo profesionalumo ir kompetencijų dėka suteikdami viltį daugybei žmonių. Ligoninėje taikomi progresyvūs gydymo metodai, atliekami tyrimai, nuolat gerinama diagnostika, Jūsų visų neįkainojama patirtis ženkliai pakelia pacientų gyvenimo kokybę ir verčia didžiuotis šia atsakinga, iššūkių kupina misija. Nuoširdžiai sveikinu visą Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenę 25-ųjų veiklos metinių proga. Linkiu neblėstančios energijos, optimizmo ir pasididžiavimo asmeniniais pasiekimais bei pacientų įvertinimu. Ugdykite darnią komandą, dalinkitės patirtimi su jaunaisiais specialistais, kurkite novatorišką ir klestinčią įstaigą“, – savo sveikinime rašo S.Skvernelis.

Ministro Pirmininko  padėkomis už profesinę kompetenciją bei novatoriškumą, atidumą pacientams ir pagarbą kolegoms apdovanoti:

Vilija Ežerskytė, Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vedėja, vidaus ligų gydytoja, Jūratė Varanavičienė, 1-ojo ambulatorinių konsultacijų skyriaus gydytoja endokrinologė, Irena Gudauskienė, II-ojo kardiologijos skyriaus vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, Natalja Kavaliauskienė, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Intensyviosios terapijos poskyrio vyresnioji  slaugytoja, Jurgita Laurinaitytė, Personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus vyresnioji personalo inspektorė.

Nusipelniusiems – ženklai

Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Odeta Vitkūnienė pratęsė sveikinimus ir įteikė garbingus apdovanojimus – nusipelniusio Lietuvos gydytojo ir slaugytojo ženklus.

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama pagerbti valstybinių, profesinių švenčių ar įstaigų jubiliejų progomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos darbuotojus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, sveikos gyvensenos propagavimą, Lietuvos Respublikos, kaip sveikos valstybės, prestižo kėlimą bei aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų rengimą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę, 2004 m. nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklą, už keleto metų ir nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ženklą.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės veiklos 25-mečio proga Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardai suteikti ir ženklai įteikti Ligitai Malciūtei, Onkohematologijos skyriaus vedėjai bei Romai Kavaliauskienei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai. Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardas suteiktas ir ženklas įteiktas Aidai Smagurienei, vyriausiajai Klaipėdos jūrininkų ligoninės slaugytojai.

Galime pasidžiaugti, kad dabar Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirbs 13 nusipelniusių Lietuvos gydytojų ir dvi nusipelniusios Lietuvos slaugytojos, bei trys nusipelnę Sveikatos apsaugos darbuotojai.

Ministras perdavė padėkas

Dar daugiau medikų sulaukė Sveikatos apsaugos ministerijos dėmesio. Padėkos raštai buvo įteikti ligoninės vadovui Jonui Sąlygai,  gydytojui angiochirurgui Dariui Skiručiui, Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėjui Mindaugui Diržinauskiui, gydytojai ginekologei Aldonai Butkutei, gydytojui kardiochirurgui Gediminui Kitrai, gydytojui gastroenterologui, Jūrininkų medicinos komisijos pirmininkui Valdui Kuolui, gydytojui radiologui Mindaugui Sražinskui, gydytojui chirurgui Kazimierui Barkauskui, II kardiologijos skyriaus vedėjai Rūtai Raugelienei, radiologijos technologei Linai Daubaraitei, bendrosios praktikos slaugytojai Armidai Andziulienei, ligoninės vaistinės vedėjai Renatai Gasiūnei, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vedėjui Aurimui Knokneriui.

Mero dėmesyje – ir gydytojui, ir valytojui

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, sveikindamas įstaigą sukakties proga juokavo, kad jei turi širdį, žinok, kad geriausiai ja bus pasirūpinta Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir pridūrė, kad įstaigoje kiekvieno darbuotojo darbas, kas jis bebūtų, kokias pareigas užimtų, yra labai svarbus. Klaipėdos mero padėkos raštais apdovanoti: Artūras Razbadauskas, gydytojas chirurgas, Martynas Sokolovas, Abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjas, Jolanta Sausdravienė, gydytoja anesteziologė – reanimatologė, Irina Pogorilo, vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, Vilma Alonderienė, gydytoja anesteziologė reanimatologė, Daiva Pranckuvienė, buhalterė, Alma Zapalienė, virėja, Sandra Dobilinskienė, medicinos biologė, Milda Porutienė, ūkio reikalų tvarkytoja, Daina Vaičiulienė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, Virginijus Domarkas, ligoninės teritorijos valytojas, Laima Albrektaitė, gydytoja kardiologė bei Ilona Bumblienė, gydytoja epidemiologė.

Departamentų darbuotojai buvo įvertinti

Palangos savivaldybės mero Šarūno Vaitkaus padėkos raštai įteikti Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriui Jonui Sąlygai, Palangos departamento vadovei Laimutei Ežerinskienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Dalytei Libonienei.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo ir raštus įteikė ligoninės Psichiatrijos departamento Ūmių būklių skyriaus vedėjai, gydytojai psichiatrei Jūratei Marčiulionienei, Psichosomatikos ir psichogeriatrijos skyriaus vedėjai, gydytojai psichiatrei Liubov Pranevičienei, psichikos sveikatos slaugytojai Birutei Griauslienei.

Apdovanojo profesijos lyderius

Klaipėdos jūrininkų ligoninė sukūrė gražią tradiciją, gimusią prieš penkerius metus – pagerbti savo profesijos lyderius.

Per ketvirtį amžiaus įstaiga subrendo ir užaugino profesijos virtuozų, pasišventėlių, žmonių, dešimtmečius dirbančių gal ir ne tokį reikšmingą, tačiau svarbų darbą. Kantriai, ištikimai ir besąlygiškai. Jie – pripažinti ne tik vadovų, pacientų. Jie pripažinti kolegų autoritetai. Jie – savo profesijos lyderiai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės profesijos lyderio ženklą iš sidabro, aukso ir emalės sukūrė klaipėdietis juvelyras Vidas Bizauskas.

Šiemet Klaipėdos jūrininkų ligoninės profesijos lyderiais pripažinti ir už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir  kolegų pripažinimą apdovanoti trys ligoninės darbuotojai:

Dalia Jarašūnienė –I Kardiologijos skyriaus vedėja, gydytoja kardiologė ir intervencinė kardiologė, neatsiliekanti nuo inovacijų, nuolatos tobulėjanti ir noriai besidalijanti savo žiniomis su kitais, ypač jaunaisiais kolegomis, kuriems ji tampa tikra mentore;

Asta Makarienė – Operacinių poskyrio vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, savo darbe pasižymi kruopštumu, imli naujovėms, greitai besiorientuojanti, kaip jas pritaikyti darbe, kolegių laikoma naujovių ir medicinos priemonių įsigijimo eksperte;

Irena Zubienė – ligoninės ūkvedė, jau du dešimtmečius puoselėjanti ligoninės aplinką, kuri įsimena ne tik nepriekaištinga švara, bet ir žydinčiomis chortenzijų ir rododendrų alėjomis.

Per penekrius metus profesijos lyderiais buvo pripažinti ir apdoanoti pripažinti : Gediminas Kundrotas, Janina Priluckienė, Valentinas Jokšas, Romualdas Jurgutis, Margarita Vitkauskienė, Aldona Dragašienė, Saulius Petrauskas, Angelė Musijenkienė, Vilma Mockienė, Irena Viskontienė, Irena Virginija Erentrautienė, Rolanda Ramonaitė, Janina Stankevičienė, Bronė Laurinėnienė, Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė
Klaipėda Jūrininkų ligoninė Apdovanojimai Gimtadienis Premjeras
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Lietuvoje užkastas 1000 EUR lobis ir visi kviečiami į lobio paieškas. Taip sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ nusprendė pažiūrėti, kiek lietuvių pasiruošę atsistoti nuo fotelių dėl 1000 EUR ir kibti į paieškas. Lobio paieškos prasideda spalio 14 d. ir visi nusprendę dalyvauti paieškose kiekvieną dieną gaus užuominas, kur yra užkastas lobis. Sutelktinio finansavimo platformos „Profitus“ rinkodaros vadovas Egidijus Sys pasakoja, kad paieškose gali...
Verslas
„Nokia“ telefonų gamintojai „HMD Global“ šiandien pristatė naujus „Nokia“ telefonų ir jų priedų modelius ir paskelbė, kada Lietuvos rinkoje bus galima jų nusipirkti. Pristatyti du išmanieji – „Nokia7.2”, „Nokia 6.2“ ir trys paprastesni, funkciniai „Nokia“ telefonai – „Nokia Tough 800”, „Nokia 2720 Flip“ ir „Nokia 110“. Belaidės „Nokia Power Earbuds“ ausinės mes iššūkį panašiems produktams rinkoje tiek kainos, tiek techninių savybių prasme. Patenkinti bus...
Būstas
Namo statybos – sudėtinga, daug laiko ir piniginių investicijų reikalaujanti tema. Tačiau kartu tai svarbus žingsnis kokybiško gyvenimo link, kurį privalu žengti teisinga linkme. Apie namo statybas ir brangiausiai kainuojančias klaidas namų apdailos centre „Unideco“ vykusiame seminare pasakojo „ABC namas“ bendraįkūrėjas Aurelijus Bambalas. Šiandien vartotojams ypač svarbus turto likvidumas, ar ateityje bus lengva būstą parduoti, išnuomoti. Pasak seminaro l...
Įvairios
Ar žinote, ką naujo moka ir gali jūsų išmanusis telefonas? „Google“ ir „Apple“ jau pristatė naujausias savo mobiliųjų operacinių sistemų versijas – „Android 10“ ir „iOS 13“. Jei dar neišstudijavote visų naujovių, pasiruoškite būti nustebinti – atraskite valdymą gestais, mėgaukitės tamsiojo ekrano privalumais, kurkite savo „memodžius“ ir pan. „Telia“ telefonų kategorijos vadovė Rimantė Marcišauskienė apžvelgia svarbiausias ir įdomiausias „Android 10“ ir „iO...
Kultūra
Į Lietuvą atkeliauja po visą pasaulį gastroliuojantis profesionalus teatras „TNT Theatre Britain“, kuris jau 4 dešimtmetį sėkmingai bendradarbiauja su prodiusavimo kompanija „American Drama Group Europe“. Šio teatro unikalumas slypi tame, jog jis neturi savo teatro patalpų. Nors ir repeticijos vyksta Miunchene, „TNT Britain“ keliauja po visas Europos šalis bei plečiasi į Aziją ir P. Ameriką. Viskas prasidėjo dar praeito amžiaus 8 dešimtmetyje, kai amerikie...
Įvairios
Daugiau nei milijardą aktyvių vartotojų visame pasaulyje turintis socialinis tinklas „Instagram“ pasižymi įkvepiančiu turiniu įvairiose srityse, viena jų – kelionės. Visame pasaulyje galima atrasti įspūdingų vietų, kuriose kiekvienas norėtų įsiamžinti ir vaizdingais kadrais pasidalinti su savo sekėjais. Kelionių organizatorius „Novaturas“ išskyrė 10 „Instagram“ kadro vertų vietų, kurias rekomenduoja aplankyti keliautojams. „Stebuklų sodas“ (Dubajus, JAE) V...
Lietuvoje
Per pirmą 2019 pusmetį, atlikdami savo darbą, nuo agresyvių šunų nukentėjo net 12 Lietuvos pašto laiškininkų ir ši tendencija nedžiugina – tokių atvejų kasmet daugėja 30 proc. Kad darbuotojų sužalojimų  sumažėtų, spalio mėnesį Lietuvos paštas pradėjo prevencinę kampaniją „Šuo (ne)kanda“: jos metu pašto skyriuose gyventojams nemokamai dalinami specialūs lipdukai, skirti pažymėti kiemus, kuriuose yra palaidų šunų, gyventojai į pašto dėžutes gaus į šią proble...
Įvairios
Prieš kelerius metus iš valstybės išsinuomoję žemę vystytojai, šiuo metu aktyviai dirbantys ties šių teritorijų vystymo klausimais, staiga pasijuto lyg nusipirkę katę maiše. Vos per pastaruosius trejus metus pasikeitęs dvidešimtmetį egzistuojančio teisinio reguliavimo interpretavimas gali akimirksniu jiems virsti milžiniškais nuostoliais, o problemiškų Lietuvos miestų teritorijų vystymą įšaldyti dešimtmečiams. Toks scenarijus, pasak Mindaugo Statulevičiaus...
Verslas
Nuo šiol pavėžėjimo platformos „Bolt“ klientai už paslaugas gali atsiskaityti dar vienu saugiu būdu, kuriam nereikia grynųjų – su „Apple Pay“. Tikimasi, kad atsiskaitymai už pavėžėjimą klientams bus dar patogesni, vyks sparčiau, o vairuotojai bus vis rečiau trikdomi grynųjų pinigų operacijomis. Tiesa, sprendimas, pasiūlyti klientams dar vieną atsiskaitymo būdą buvo priimtas ne tik patogumo sumetimais: visų pirma, buvo įvertintas mokėjimo procesų saugumas....