Apdovanojimai Klaipėdos jūrininkų ligoninės 25-mečio proga

Klaipėdos jūrininkų ligoninė paminėjo savo veiklos 25-metį. Klaipėdos dramos teatre vykusiame šventiniame renginyje netrūko šiltų žodžių kolegoms, įvertinimų, padėkų, plojimų ir geros nuotaikos.

Pasveikino Premjeras

Šventėje dalyvauti negalėjęs Lietuvos Respublikos Premjeras Saulius Skvernelis perdavė sveikinimus Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenei ir padėkas.

„ Gerbiami Klaipėdos Jūrininkų ligoninės darbuotojai, Jūsų pašaukimas ir kasdieninis darbas vertas mūsų visų padėkos ir pagarbos. Paskyrėte savo gyvenimą visuomenės sveikatos labui, savo profesionalumo ir kompetencijų dėka suteikdami viltį daugybei žmonių. Ligoninėje taikomi progresyvūs gydymo metodai, atliekami tyrimai, nuolat gerinama diagnostika, Jūsų visų neįkainojama patirtis ženkliai pakelia pacientų gyvenimo kokybę ir verčia didžiuotis šia atsakinga, iššūkių kupina misija. Nuoširdžiai sveikinu visą Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenę 25-ųjų veiklos metinių proga. Linkiu neblėstančios energijos, optimizmo ir pasididžiavimo asmeniniais pasiekimais bei pacientų įvertinimu. Ugdykite darnią komandą, dalinkitės patirtimi su jaunaisiais specialistais, kurkite novatorišką ir klestinčią įstaigą“, – savo sveikinime rašo S.Skvernelis.

Ministro Pirmininko  padėkomis už profesinę kompetenciją bei novatoriškumą, atidumą pacientams ir pagarbą kolegoms apdovanoti:

Vilija Ežerskytė, Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vedėja, vidaus ligų gydytoja, Jūratė Varanavičienė, 1-ojo ambulatorinių konsultacijų skyriaus gydytoja endokrinologė, Irena Gudauskienė, II-ojo kardiologijos skyriaus vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, Natalja Kavaliauskienė, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Intensyviosios terapijos poskyrio vyresnioji  slaugytoja, Jurgita Laurinaitytė, Personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus vyresnioji personalo inspektorė.

Nusipelniusiems – ženklai

Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Odeta Vitkūnienė pratęsė sveikinimus ir įteikė garbingus apdovanojimus – nusipelniusio Lietuvos gydytojo ir slaugytojo ženklus.

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama pagerbti valstybinių, profesinių švenčių ar įstaigų jubiliejų progomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos darbuotojus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, sveikos gyvensenos propagavimą, Lietuvos Respublikos, kaip sveikos valstybės, prestižo kėlimą bei aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų rengimą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę, 2004 m. nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklą, už keleto metų ir nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ženklą.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės veiklos 25-mečio proga Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardai suteikti ir ženklai įteikti Ligitai Malciūtei, Onkohematologijos skyriaus vedėjai bei Romai Kavaliauskienei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai. Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardas suteiktas ir ženklas įteiktas Aidai Smagurienei, vyriausiajai Klaipėdos jūrininkų ligoninės slaugytojai.

Galime pasidžiaugti, kad dabar Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirbs 13 nusipelniusių Lietuvos gydytojų ir dvi nusipelniusios Lietuvos slaugytojos, bei trys nusipelnę Sveikatos apsaugos darbuotojai.

Ministras perdavė padėkas

Dar daugiau medikų sulaukė Sveikatos apsaugos ministerijos dėmesio. Padėkos raštai buvo įteikti ligoninės vadovui Jonui Sąlygai,  gydytojui angiochirurgui Dariui Skiručiui, Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėjui Mindaugui Diržinauskiui, gydytojai ginekologei Aldonai Butkutei, gydytojui kardiochirurgui Gediminui Kitrai, gydytojui gastroenterologui, Jūrininkų medicinos komisijos pirmininkui Valdui Kuolui, gydytojui radiologui Mindaugui Sražinskui, gydytojui chirurgui Kazimierui Barkauskui, II kardiologijos skyriaus vedėjai Rūtai Raugelienei, radiologijos technologei Linai Daubaraitei, bendrosios praktikos slaugytojai Armidai Andziulienei, ligoninės vaistinės vedėjai Renatai Gasiūnei, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vedėjui Aurimui Knokneriui.

Mero dėmesyje – ir gydytojui, ir valytojui

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, sveikindamas įstaigą sukakties proga juokavo, kad jei turi širdį, žinok, kad geriausiai ja bus pasirūpinta Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir pridūrė, kad įstaigoje kiekvieno darbuotojo darbas, kas jis bebūtų, kokias pareigas užimtų, yra labai svarbus. Klaipėdos mero padėkos raštais apdovanoti: Artūras Razbadauskas, gydytojas chirurgas, Martynas Sokolovas, Abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjas, Jolanta Sausdravienė, gydytoja anesteziologė – reanimatologė, Irina Pogorilo, vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, Vilma Alonderienė, gydytoja anesteziologė reanimatologė, Daiva Pranckuvienė, buhalterė, Alma Zapalienė, virėja, Sandra Dobilinskienė, medicinos biologė, Milda Porutienė, ūkio reikalų tvarkytoja, Daina Vaičiulienė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, Virginijus Domarkas, ligoninės teritorijos valytojas, Laima Albrektaitė, gydytoja kardiologė bei Ilona Bumblienė, gydytoja epidemiologė.

Departamentų darbuotojai buvo įvertinti

Palangos savivaldybės mero Šarūno Vaitkaus padėkos raštai įteikti Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriui Jonui Sąlygai, Palangos departamento vadovei Laimutei Ežerinskienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Dalytei Libonienei.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo ir raštus įteikė ligoninės Psichiatrijos departamento Ūmių būklių skyriaus vedėjai, gydytojai psichiatrei Jūratei Marčiulionienei, Psichosomatikos ir psichogeriatrijos skyriaus vedėjai, gydytojai psichiatrei Liubov Pranevičienei, psichikos sveikatos slaugytojai Birutei Griauslienei.

Apdovanojo profesijos lyderius

Klaipėdos jūrininkų ligoninė sukūrė gražią tradiciją, gimusią prieš penkerius metus – pagerbti savo profesijos lyderius.

Per ketvirtį amžiaus įstaiga subrendo ir užaugino profesijos virtuozų, pasišventėlių, žmonių, dešimtmečius dirbančių gal ir ne tokį reikšmingą, tačiau svarbų darbą. Kantriai, ištikimai ir besąlygiškai. Jie – pripažinti ne tik vadovų, pacientų. Jie pripažinti kolegų autoritetai. Jie – savo profesijos lyderiai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės profesijos lyderio ženklą iš sidabro, aukso ir emalės sukūrė klaipėdietis juvelyras Vidas Bizauskas.

Šiemet Klaipėdos jūrininkų ligoninės profesijos lyderiais pripažinti ir už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir  kolegų pripažinimą apdovanoti trys ligoninės darbuotojai:

Dalia Jarašūnienė –I Kardiologijos skyriaus vedėja, gydytoja kardiologė ir intervencinė kardiologė, neatsiliekanti nuo inovacijų, nuolatos tobulėjanti ir noriai besidalijanti savo žiniomis su kitais, ypač jaunaisiais kolegomis, kuriems ji tampa tikra mentore;

Asta Makarienė – Operacinių poskyrio vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, savo darbe pasižymi kruopštumu, imli naujovėms, greitai besiorientuojanti, kaip jas pritaikyti darbe, kolegių laikoma naujovių ir medicinos priemonių įsigijimo eksperte;

Irena Zubienė – ligoninės ūkvedė, jau du dešimtmečius puoselėjanti ligoninės aplinką, kuri įsimena ne tik nepriekaištinga švara, bet ir žydinčiomis chortenzijų ir rododendrų alėjomis.

Per penekrius metus profesijos lyderiais buvo pripažinti ir apdoanoti pripažinti : Gediminas Kundrotas, Janina Priluckienė, Valentinas Jokšas, Romualdas Jurgutis, Margarita Vitkauskienė, Aldona Dragašienė, Saulius Petrauskas, Angelė Musijenkienė, Vilma Mockienė, Irena Viskontienė, Irena Virginija Erentrautienė, Rolanda Ramonaitė, Janina Stankevičienė, Bronė Laurinėnienė, Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė
Klaipėda Jūrininkų ligoninė Apdovanojimai Gimtadienis Premjeras
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Būstas
Paskutinis vasaros mėnuo – laikas, kuomet į didžiuosius Lietuvos miestus, daugiausia sostinę, po vasaros atostogų sugrįžta studentai. Dažnas jų padedant tėvams ieško būsto, kuriam kelia tokius esminius kriterijus: vienam ar dviem jaunuoliams tinkamas buto dydis ir suplanavimas, protingo dydžio jo išlaikymo išlaidos, galimybė iš namų patogiai pasiekti universitetą ar kolegiją. Jaunuolių poreikius nagrinėjantys nekilnojamojo turto (NT) rinkos ekspertai besid...
Įvairios
Rugpjūčio 9-ąją programuotojų konferencijoje HDC2019 „Huawei“ nudžiugino savo gerbėjus naujienomis apie šviežutėlę „Android“ pagrindu veikiančią operacinę sistemą EMUI10. Būtent skirtingos EMUI versijos šiuo metu palaiko gyvybę gamintojo išmaniesiems telefonams, įskaitant ir naujausią P30 įrenginių seriją. Todėl kompanijos atstovai džiaugiasi, kad naujausias jų produktas dalį išmaniųjų telefonų leis atrasti iš naujo ir pasiūlys neregėtų galimybių. Dar išma...
Būstas
Jei gyvenime pritrūkote iššūkių, kraustykitės į naujus namus. Daugeliui šis procesas tampa tikru išbandymu – kokį būstą rinktis, kurioje vietoje, kokį biudžetą jam galite skirti ir galiausiai – kaip nauji namai turėtų atrodyti? Jei sklandžiai įveikėte etapus susijusius su būsto tipu, jo kaina ir pageidautina lokacija, vis dar laukia namų įrengimo galvosūkis. Kas naudingiau, rinktis būstą su daline ar pilna apdaila? Samdyti interjero dizainerį ar pasikliaut...
Būstas
AB Merko statyba apyvarta pirmąjį 2019 metų pusmetį pasiekė 27,4 mln. eurų ir buvo 34 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laikotarpiu (20,4 mln. eurų). Didžiausi 2019 metų pirmojo pusmečio bendrovės Merko statyba projektai yra verslo centro „Quadrum“ trečiojo korpuso statyba, viešbučio „Neringa“ rekonstrukcija, „Phillip Morris Lietuva“ gamyklos Klaipėdoje plėtros darbai, dviejų mokyklų Lukšinės ir Medeinos gatvėse Vilniuje statyba, daugiabučių gyvenamųjų na...
Įvykiai
Rugpjūčio 23 d. sukanka 30 metų nuo masinės Baltijos tautų akcijos „Baltijos kelias“, pranokusios visus organizatorių lūkesčius. 2 milijonų žmonių rankų grandinė sujungė 620 kilometrų nuo Vilniaus iki Talino. Kultūros ministerija kartu su kitomis institucijomis prisideda prie specialių Baltijos kelio 30-mečiui skirtų renginių. Nuo rugpjūčio 12 iki rugsėjo 9 d. Seimo Vitražo galerijoje veiks fotografo Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Baltijos kelias“....
Įvykiai
Seimo narė, Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė siūlo atsisakyti kitais metais įsigaliosiančio draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais lauko kavinėse, neturinčiose stacionarios prekybos vietos, bei paplūdimiuose. Minėti draudimai buvo priimti dar 2017 metais, kartu su visu alkoholio kontrolės paketu.   „Kavinėse prisėdę žmonės toli gražu nėra didžiausi alkoholio vartotojai, taigi kol draudimas dar neįsigaliojo, kviečiu Seimą iš naujo apsispręst...
Įvykiai
Jau dešimtmetį kino po atviru dangumi seansus rengiantis „Kinas po žvaigždėmis“ kartu su Lietuvos kino centru šiais metais pristato ypatingą iniciatyvą – siekį lietuviška kino klasika suvienyti viso pasaulio lietuvius. Rugpjūčio 5 dieną užsienyje ir Lietuvoje įvyks „Lietuviško kino naktis“, kurios metu išvysime vieną gražiausių lietuviškų filmų – restauruotą Arūno Žebriūno „Riešutų duoną“ (1978 m.). Renginio širdimi pasirinkta Vilniaus Katedros aikštė, tač...
Verslas
Legendiniai, žygiavę kone per visą maištingą XX amžiaus istoriją, „Inkaro“ sportbačiai grįžta – menantys praeitį, bet prisitaikę prie šiandienos. Nuo 1933 m. savo istoriją skaičiuojantys „inkarai“ pradeda bičiulystę su aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos prekės ženklu „Audimas“, išskirtinai prekiausiančiu atgimusiais „Inkaro“ sportbačiais. Pasitikti grįžtančią legendą susirinko būrys žinomų stileivų, jaučiančių nostalgiją šiems sportiniams bateliams....
Lietuvoje
Alytus gali didžiuotis parkais, ežero pakrantėmis, Nemuno krantais, romantiška atmosfera spinduliuojančiomis vaizdingomis apylinkėmis bei įdomia istorija. Alytiškiai ir miesto svečiai mėgsta laisvalaikį leisti gamtoje, vaikščiodami įvairiais miesto takais, kurių ilgis siekia apie 30 km. O kad pasivaikščiojimas būtų įdomesnis ir informatyvesnis, Alytaus miesto savivaldybė kartu su #walk15 sukūrė meilės istorijų taką.  Vaikščiodami šiuo taku galėsite ne tik...