Apdovanojimai Klaipėdos jūrininkų ligoninės 25-mečio proga

Klaipėdos jūrininkų ligoninė paminėjo savo veiklos 25-metį. Klaipėdos dramos teatre vykusiame šventiniame renginyje netrūko šiltų žodžių kolegoms, įvertinimų, padėkų, plojimų ir geros nuotaikos.

Pasveikino Premjeras

Šventėje dalyvauti negalėjęs Lietuvos Respublikos Premjeras Saulius Skvernelis perdavė sveikinimus Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenei ir padėkas.

„ Gerbiami Klaipėdos Jūrininkų ligoninės darbuotojai, Jūsų pašaukimas ir kasdieninis darbas vertas mūsų visų padėkos ir pagarbos. Paskyrėte savo gyvenimą visuomenės sveikatos labui, savo profesionalumo ir kompetencijų dėka suteikdami viltį daugybei žmonių. Ligoninėje taikomi progresyvūs gydymo metodai, atliekami tyrimai, nuolat gerinama diagnostika, Jūsų visų neįkainojama patirtis ženkliai pakelia pacientų gyvenimo kokybę ir verčia didžiuotis šia atsakinga, iššūkių kupina misija. Nuoširdžiai sveikinu visą Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenę 25-ųjų veiklos metinių proga. Linkiu neblėstančios energijos, optimizmo ir pasididžiavimo asmeniniais pasiekimais bei pacientų įvertinimu. Ugdykite darnią komandą, dalinkitės patirtimi su jaunaisiais specialistais, kurkite novatorišką ir klestinčią įstaigą“, – savo sveikinime rašo S.Skvernelis.

Ministro Pirmininko  padėkomis už profesinę kompetenciją bei novatoriškumą, atidumą pacientams ir pagarbą kolegoms apdovanoti:

Vilija Ežerskytė, Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vedėja, vidaus ligų gydytoja, Jūratė Varanavičienė, 1-ojo ambulatorinių konsultacijų skyriaus gydytoja endokrinologė, Irena Gudauskienė, II-ojo kardiologijos skyriaus vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, Natalja Kavaliauskienė, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Intensyviosios terapijos poskyrio vyresnioji  slaugytoja, Jurgita Laurinaitytė, Personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus vyresnioji personalo inspektorė.

Nusipelniusiems – ženklai

Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Odeta Vitkūnienė pratęsė sveikinimus ir įteikė garbingus apdovanojimus – nusipelniusio Lietuvos gydytojo ir slaugytojo ženklus.

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama pagerbti valstybinių, profesinių švenčių ar įstaigų jubiliejų progomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos darbuotojus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, sveikos gyvensenos propagavimą, Lietuvos Respublikos, kaip sveikos valstybės, prestižo kėlimą bei aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų rengimą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę, 2004 m. nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklą, už keleto metų ir nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ženklą.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės veiklos 25-mečio proga Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardai suteikti ir ženklai įteikti Ligitai Malciūtei, Onkohematologijos skyriaus vedėjai bei Romai Kavaliauskienei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai. Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardas suteiktas ir ženklas įteiktas Aidai Smagurienei, vyriausiajai Klaipėdos jūrininkų ligoninės slaugytojai.

Galime pasidžiaugti, kad dabar Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirbs 13 nusipelniusių Lietuvos gydytojų ir dvi nusipelniusios Lietuvos slaugytojos, bei trys nusipelnę Sveikatos apsaugos darbuotojai.

Ministras perdavė padėkas

Dar daugiau medikų sulaukė Sveikatos apsaugos ministerijos dėmesio. Padėkos raštai buvo įteikti ligoninės vadovui Jonui Sąlygai,  gydytojui angiochirurgui Dariui Skiručiui, Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėjui Mindaugui Diržinauskiui, gydytojai ginekologei Aldonai Butkutei, gydytojui kardiochirurgui Gediminui Kitrai, gydytojui gastroenterologui, Jūrininkų medicinos komisijos pirmininkui Valdui Kuolui, gydytojui radiologui Mindaugui Sražinskui, gydytojui chirurgui Kazimierui Barkauskui, II kardiologijos skyriaus vedėjai Rūtai Raugelienei, radiologijos technologei Linai Daubaraitei, bendrosios praktikos slaugytojai Armidai Andziulienei, ligoninės vaistinės vedėjai Renatai Gasiūnei, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vedėjui Aurimui Knokneriui.

Mero dėmesyje – ir gydytojui, ir valytojui

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, sveikindamas įstaigą sukakties proga juokavo, kad jei turi širdį, žinok, kad geriausiai ja bus pasirūpinta Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ir pridūrė, kad įstaigoje kiekvieno darbuotojo darbas, kas jis bebūtų, kokias pareigas užimtų, yra labai svarbus. Klaipėdos mero padėkos raštais apdovanoti: Artūras Razbadauskas, gydytojas chirurgas, Martynas Sokolovas, Abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjas, Jolanta Sausdravienė, gydytoja anesteziologė – reanimatologė, Irina Pogorilo, vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, Vilma Alonderienė, gydytoja anesteziologė reanimatologė, Daiva Pranckuvienė, buhalterė, Alma Zapalienė, virėja, Sandra Dobilinskienė, medicinos biologė, Milda Porutienė, ūkio reikalų tvarkytoja, Daina Vaičiulienė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, Virginijus Domarkas, ligoninės teritorijos valytojas, Laima Albrektaitė, gydytoja kardiologė bei Ilona Bumblienė, gydytoja epidemiologė.

Departamentų darbuotojai buvo įvertinti

Palangos savivaldybės mero Šarūno Vaitkaus padėkos raštai įteikti Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriui Jonui Sąlygai, Palangos departamento vadovei Laimutei Ežerinskienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Dalytei Libonienei.

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo ir raštus įteikė ligoninės Psichiatrijos departamento Ūmių būklių skyriaus vedėjai, gydytojai psichiatrei Jūratei Marčiulionienei, Psichosomatikos ir psichogeriatrijos skyriaus vedėjai, gydytojai psichiatrei Liubov Pranevičienei, psichikos sveikatos slaugytojai Birutei Griauslienei.

Apdovanojo profesijos lyderius

Klaipėdos jūrininkų ligoninė sukūrė gražią tradiciją, gimusią prieš penkerius metus – pagerbti savo profesijos lyderius.

Per ketvirtį amžiaus įstaiga subrendo ir užaugino profesijos virtuozų, pasišventėlių, žmonių, dešimtmečius dirbančių gal ir ne tokį reikšmingą, tačiau svarbų darbą. Kantriai, ištikimai ir besąlygiškai. Jie – pripažinti ne tik vadovų, pacientų. Jie pripažinti kolegų autoritetai. Jie – savo profesijos lyderiai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės profesijos lyderio ženklą iš sidabro, aukso ir emalės sukūrė klaipėdietis juvelyras Vidas Bizauskas.

Šiemet Klaipėdos jūrininkų ligoninės profesijos lyderiais pripažinti ir už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir  kolegų pripažinimą apdovanoti trys ligoninės darbuotojai:

Dalia Jarašūnienė –I Kardiologijos skyriaus vedėja, gydytoja kardiologė ir intervencinė kardiologė, neatsiliekanti nuo inovacijų, nuolatos tobulėjanti ir noriai besidalijanti savo žiniomis su kitais, ypač jaunaisiais kolegomis, kuriems ji tampa tikra mentore;

Asta Makarienė – Operacinių poskyrio vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja, savo darbe pasižymi kruopštumu, imli naujovėms, greitai besiorientuojanti, kaip jas pritaikyti darbe, kolegių laikoma naujovių ir medicinos priemonių įsigijimo eksperte;

Irena Zubienė – ligoninės ūkvedė, jau du dešimtmečius puoselėjanti ligoninės aplinką, kuri įsimena ne tik nepriekaištinga švara, bet ir žydinčiomis chortenzijų ir rododendrų alėjomis.

Per penekrius metus profesijos lyderiais buvo pripažinti ir apdoanoti pripažinti : Gediminas Kundrotas, Janina Priluckienė, Valentinas Jokšas, Romualdas Jurgutis, Margarita Vitkauskienė, Aldona Dragašienė, Saulius Petrauskas, Angelė Musijenkienė, Vilma Mockienė, Irena Viskontienė, Irena Virginija Erentrautienė, Rolanda Ramonaitė, Janina Stankevičienė, Bronė Laurinėnienė, Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė
Klaipėda Jūrininkų ligoninė Apdovanojimai Gimtadienis Premjeras
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Šį savaitgalį Šventojoje vyks jau ketvirtasis tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „BEACH BIKE FEST 2019”. Keturių dienų nemokamoje festivalio programoje po atviru dangumi festivalio svečių lauks baikerių varžybos, motociklų paroda, išbandymo smėlyje rungtys, sportinio pokerio turnyrai, burgerių valgymo čempionatas ir didžiulis motociklų paradas, bei didžioji festivalio mugė, naktį karščio ir liepsnų įneš vienintelis pasaulyje ant motocik...
Veidai
Aktorė Jūratė Vilūnaitė jau daugiau kaip dvidešimt penkerius metus yra Lietuvos nacionalinio dramos teatro trupės narė. Tai – ne vien talentinga aktorė, bet išsiskirianti ypatingomis savybėmis, dėl kurių kviečiama į pačių įvairiausių režisierių spektaklius. Pagrindinė savybė – profesionalus požiūris į savo darbą. Jūratė yra vaidinusi Jono Vaitkaus („Markizė de Sad“, „Sapnas“, „Madam Bovari“, „Visuomenės priešas“), Irenos Bučienės („Šykštuolis“), Gintaro Va...
Reklaminiai straipsniai
„Aplinkosaugos servisas“ UAB yra buitinių nuotekų valymo įrenginių įgalioti TRAIDENIS UAB pardavėjai ir montuotojai pradeda prekybą internetu naujoje platformoje „nv-valymo-irenginiai.lt“. Lietuvoje veikianti internetinė parduotuvė apjungia didžiąją dalį nuotekų valymo įrenginių gamintojo TRAIDENIS asortimento, skirto individualiųjų gyvenamųjų namų buitinėms nuotekoms valyti. E - parduotuvėje galima nusipirkti ne tik valymo įrenginių komplektus, bet ir ats...
Įvykiai
Pirmą kartą į Palangą, „Ramybės“ galeriją, atkeliauja originalus projektas – meno degustacija. Palangiškius ir poilsiaujančius miesto svečius tik vieną – birželio 9-osios vakarą – suburs meno degustacijos „išradėja“ ir kuratorė Vilma Jankienė. Vilniuje įsikūrusi „AP galerija“ jau ketvirtus metus organizuoja išpopuliarėjusį meno reginį. „Tai lengvas, net sakyčiau, pramoginis būdas pabūti šalia meno. Nenuobodus pasakojimas ir greita paveikslų peržiūra leidži...
Įvairios
Griežtos oro linijų bagažo taisyklės keleivius įpareigoja atidžiai pakuoti krepšius. Neretai į orlaivio vidų be papildomų mokesčių leidžiama pasiimti tik vieną bagažo vienetą. Tačiau specialistai atkreipia dėmesį, kad daugeliu atvejų oro linijų bendrovės leidžia su savimi pasiimti vieną „Duty Free“ pirkinių maišelį. „Jei įsigijote kelionės bilietą, kuriame nurodoma, kad galite skristi tik su rankiniu bagažu, derėtų atkreipti dėmesį į tokio bilieto aprašą b...
Įvykiai
Du išskirtinius pasirodymus Lietuvoje surengs garsusis komikų „HBDS“ šou „Comedy Club“. Populiariausio Rusijoje komedijų klubo rezidentai Garikas Charlamovas, Timūras Batrutdinovas, Demis Karibidis ir Andrejus Skorochodas atliks naujausią programą. „HBDS“ komikų komandos šou „Comedy Club“ pasirodymai vyks birželio 4 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir birželio 8 d. Palangos koncertų salėje. Bilietus į du nepakartojamus komikų „HBDS“ šou „Comedy Club“...
Laisvalaikis
Vilniaus Televizijos bokštas yra ypatinga, istorinė vieta. Tačiau ji žinoma ne tik dėl Sausio 13-osios įvykių ar dėl to, jog yra aukščiausias Lietuvos pastatas. TV bokštas pastaraisiais metais siekia vis naujų rekordų, kurie nuolat patraukia vilniečių ir sostinės svečių dėmesį. Rekordai Štai 1999 m. birželio 12 d. Radijo dienos proga organizuoto bėgimo į TV bokštą metu Petras Pranckūnas greičiausiai – per 5 min. ir 3,8 s – evakuaciniais laiptais užbėgo į r...
Sportas
“Pirmą kartą istorijoje lietuviai rimtai įkrėtė latviams”, - po savaitgalį Klaipėdos rajone vykusių tarptautinių burlentininkų varžybų “Baltic Cup” pirmojo etapo džiaugsmo neslėpė organizatorius ir teisėjas Mindaugas Čirvinskas. Vėjuotos oro sąlygos džiugino tiek organizatorius, tiek dalyvius – pavyko įvykdyti visas numatytas disciplinas: slalomo, formulės, „Hydrofoil”, „Raceboard” bei „Techno 293”. Geriausius rezultatus lietuviams pavyko pademonstruoti sl...
Sportas
Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pergalingai pradėjo žygį LFF taurės turnyre. Trečiojo etapo rungtynėse žalgiriečiai svečiuose 2:0 (0:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“. Įvarčius nugalėtojai įmušė tik pačioje rungtynių pabaigoje. 88-ąją minutę po kampinio galva pasižymėjo Rolandas Baravykas, o po dviejų minučių puikiai sužaidė prieš vartininką iššokęs Liviu Antalis – 2:0.   Startinėje sudėtyje treneris Marekas Zubas šį kartą neatliko jokių keitimų – komanda ma...