Proveržis jaunimo politikoje: ar tai (ne) įmanoma?

Klaipėda siekia tapti Europos jaunimo sostine 2020.

Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su jaunimo organizacijomis pirmą kartą organizuoja jaunimo forumą „Proveržis jaunimo politikoje: ar tai (ne) įmanoma?“. Forumo tikslas – identifikuoti jaunimo politikos iššūkius ir ateities perspektyvas vietiniu, regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.Kviečiame Jus dalyvauti forume lapkričio3 d. Lietuvos jūrų muziejuje ir pasidalinti savo įžvalgomis apie jaunimo politiką (programa).

Tikimasi, kad šis jaunimo forumas taps tradiciniu renginiu Klaipėdoje, skirtu diskusijoms apie jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo aktualijas.

Į renginį būtina išankstinė registracija šiuo adresu:

https://goo.gl/forms/7gVS9G2f68bUjBHx1.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.