Klaipėdos rotušėje – garbės konsulų asociacijos vizitas

Klaipėdos rotušėje – Garbės konsulų asociacijos narių susitikimas su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku. Savo asociaciją pristatę Lietuvoje dirbantys užsienio valstybių garbės konsulai pastebėjo, kad konsulatų svarba vis auga, savo ruožtu veiklą aktyvina ir Garbės konsulų asociacija.

„Visada esu už tai, kad Klaipėdoje diplomatinio atstovavimo būtų kuo daugiau. Tai Lietuvos ir Klaipėdos pripažinimo ženklas pasaulyje, šalies ir uostamiesčio vardo garsinimas. Garbės konsulų asociacija turi potencialą, kurį linkiu išnaudoti aktyviai dirbant miesto ir valstybės labui – stiprinant ekonominius, socialinius, kultūrinius ryšius“, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Garbės konsulų asociacija įsteigta 2008 metais. Šiuo metu asociacijai priklauso apie 30 garbės konsulų.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.