Vyksta seniūnaičių rinkimai

Klaipėdoje prasideda nauji seniūnaičių rinkimai – kandidatai pradedami registruoti spalio 13 dieną, registracija tęsis iki spalio 27 d. Nauji rinkimai organizuojami tose seniūnaitijose, kuriose nebuvo iškeltų kandidatų.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai ir bendruomeninės organizacijos. Gyventojai ir bendruomeninės organizacijos, norinčios pasiūlyti kandidatą į seniūnaičius, turėtų kreiptis į savivaldybės Vieno langelio ir e. paslaugų poskyrį (116 kab.) arba siųsti savo siūlymus elektroniniu paštuinfo@klaipeda.lt. Kandidatai, turintys raštą, įrodantį, kad jo kandidatūrą siūlo bendruomeninės organizacijos ar gyventojai, taip pat turėtų atvykti į savivaldybę, 116 kabinetą. Gyventojai, pageidaujantys užsiregistruoti į kandidatus, turėtų užpildyti nustatytas formas, taip pat pateikti trumpą gyvenimo aprašymą, nuotrauką dokumentams.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti tik pilnametis seniūnaitijos gyventojas, ten deklaravęs gyvenamąją vietą. Taip pat numatoma, kad seniūnaičiu negalės būti renkamas asmuo, teismo pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turintis neišnykusį ar nepanaikintą teistumą, savivaldybės tarybos narys, Savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės kontrolierius, Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas, asmuo, kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

Baigus kandidatų registraciją ir patikrinus jų duomenis, lapkričio 7 dieną numatoma patvirtinti kandidatų sąrašą. Jis bus paskelbtas viešai, o lapkričio 13–30 dienomis jau vyks gyventojų apklausa. Išrinktais seniūnaičiais bus laikomi tie kandidatai, kurie surinks daugiausiai savo seniūnaitijos gyventojų parašų. Parašus rinks patys kandidatai.

Dabar 55 Klaipėdos seniūnaitijose visuomeniniais pagrindais dirba 19 seniūnaičių.

Detalus seniūnaičių rinkimų Klaipėdos miesto savivaldybėje grafikas

1.

Informacijos dėl seniūnaičių rinkimų Klaipėdos miesto savivaldybėje paskelbimas

Iki 2017 m. spalio 7 d.

2.

Kandidatų į seniūnaičius registracija

2017 m. spalio 13–27 d.

3.

Registruotų kandidatų duomenų patikrinimas

2017 m. spalio 30 d.–lapkričio 3 d.

4.

Kandidatų į seniūnaičius sąrašo patvirtinimas

2017 m. lapkričio 7 d.

5.

Gyventojų apklausos dėl seniūnaičių rinkimo vykdymas

2017 m. lapkričio 13–30 d.

6.

Gyventojų apklausos rezultatų tikrinimas

2017 m. gruodžio 1 d.–8 d.

7.

Išrinktų seniūnaičių sąrašo patvirtinimas ir paskelbimas

2017 m. gruodžio 12 d.

Daugiau informacijos:/lit/Seniunaiciai/949

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.