Visagine VYKO utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyrių susitikimas

2017 m. spalio 4 d. įvyko jau tradicija tapęs Utenos apskrities Vaiko teisių apsaugos skyrių susitikimas - sąskrydis. Šiais metais garbė priimti savo kolegas iš Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos ir Zarasų teko Visagino savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriui.Susitikimo dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Visagino savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbo specifika, apžiūrėti specialistų darbo kabinetus bei savivaldybės pasididžiavimą – Vaikų kampelį, kuris abejingų nepaliko.

Sąskrydžio dalyviai apsilankė ir buvo labai šiltai sutikti Visagino socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centre, kur susipažino su Centro veikla. Vaikų dienos centras sudarė puikias sąlygas vaiko teisių apsaugos specialistams padiskutuoti jiems aktualiomis temomis. Visagino svečiai pabuvojo išskirtinėje vietoje - Liudvinave, kur susikerta Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos valstybių sienos. Apskrities vaiko teisių apsaugos atstovus sužavėjo Visagino kultūros centro parengta edukacinė programa: svečiai buvo supažindinti su senąja arbatos virimo ceremonija ir tradicijomis, patys ruošė ir ragavo ukrainietiškus barščius bei totorišką skanėstą čiak - čiaką. Pasibaigus edukacinei - pažintinei programai, sąskrydžio dalyviai susirinko jaukioje Visagino kultūros centro Paryžiaus alėjoje, kur aptarė svarbiausius ir aktualiausius vaiko teisių apsaugos organizavimo klausimus.Susitikimo dalyvių vardu Visagino vaiko teisių apsaugos skyrius dėkoja Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Puškų užkardai, Visagino socialinių paslaugų centro vaikų dienos centrui ir Visagino kultūros centrui už puikų ir labai nuoširdų sąskrydžio edukacinės dalies organizavimą.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.