Vokietijos vienybės paminėjimas Klaipėdoje

Š. m. spalio 3 d. (antradienį), 18.00 val. Klaipėdos koncertų salėje jau ketverius metus iš eilės asociacijos „Vokietuva“ iniciatyva rengiama Vokietijos vienybės diena.

Prieš dvidešimt septynerius metus, 1990 m. spalio 3 d. naktį, griuvus geležinei uždangai, buvusi komunistinė Rytų Vokietija liovėsi egzistavusi ir įsiliejo į Vokietijos Federacinę Respubliką. Šie svarbūs ir nepamirštami įvykiai suteikė vilties ne tik Vokietijos, bet ir Lietuvos, piliečiams siekti savo nepriklausomybę.

„Labai džiaugiamės, kad Klaipėdos miesto savivaldybės ir rėmėjų dėka jau tradicija tampantis renginys kiekvienais metais sulaukia daugybės valdžios institucijų atstovų, užsienio verslininkų, diplomatų bei vietinių gyventojų dėmesio. Juk ir šiai dienai matome ir jaučiame dviejų šių valstybių, Lietuvos ir Vokietijos, tvirtus diplomatinius ryšius bei plėtojamą ir stiprinamą glaudų abipusį naudingą bendradarbiavimą“ – kalbėjo asociacijos „Vokietuva“ pirmininkas ir vienas iš šventės organizatorių Manfred Ernst Wagener.

Vokietijos vienybės dienos paminėjimo šventė – atvira visiems Klaipėdos miesto piliečiams ir svečiams. Įėjimas – su pakvietimais, juos galima atsiimti Klaipėdos koncertų salės kasose (vietų skaičius – ribotas. Organizatoriai pasilieka teisę pirmumo tvarka pakviesti senuosius Klaipėdos miesto ir rajono, Šilutės ir Neringos gyventojus).

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.