Informacija dėl būsto šildymo išlaidų, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensacijų

Artėjant šildymo sezonui, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius primena, kad Klaipėdos miesto gyventojai prašymus dėl kompensacijų (ir kitos piniginės socialinės paramos) gali užpildyti ir pateikti ne tik Socialinės paramos skyriuje, bet ir elektroniniu būdu (kartu pridėti ir reikiamų dokumentų kopijas) per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą (SPIS) svetainėje www.spis.lt.

Elektroniniu būdu teikti prašymus patogiau – sistema SPIS veikia visą parą. Paslauga pasiekiama visiems, kas naudojasi internetu namie, viešosiose bibliotekose ar interneto prieigos centruose. Svetainėje www.spis.ltyra aiškios vaizdo instrukcijos (su įgarsinimu ir titrais), kaip prisijungti prie sistemos SPIS ir kaip užpildyti bei pateikti prašymus dėl kompensacijų skyrimo.

Dėmesio. Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) svetainėje www.spis.lt, pasinaudojus skaičiuoklėmis, galima pasiskaičiuoti ar asmeniui (šeimai) priklauso būsto šildymo išlaidų kompensacijos ir preliminarų socialinės pašalpos dydį.

Socialinė pašalpa ir būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijos teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatyme nustatytomis sąlygomis. Klaipėdos miesto savivaldybės taryba 2017-09-14 sprendimu Nr. T2-205 patvirtino Piniginės socialinės paramos teikimo tvarkos aprašą, kuriuo praplėtė minėtame įstatyme apibrėžtų asmenų, galinčių gauti socialinę pašalpą ir kompensacijas išimties tvarka, ratą (praplėstos galimybės, atsižvelgus į buities ir gyvenimo sąlygas bei išnaudojus kitas pajamų gavimo galimybes, gauti paramą nepasiturintiems asmenims, kurių vidutinės pajamos per mėnesį ne daugiau kaip 50 procentų viršija valstybės remiamų pajamų dydį (102 Eur).

Primename, kad Klaipėdos miesto gyventojų prašymai Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyryje priimamipagal išankstinę registracijąI–IV nuo 8 iki 17 val. (pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.), V – nuo 8 iki 12 val.

Pareiškėjai, deklaruojantys gyvenamąją vietą šiaurinėje miesto dalyje (nuo Kalotės iki Baltijos pr.), priimami Vytauto g. 13, 3 aukšte. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėjewww.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, tel. (8 46) 41 08 40, el.p. parama.centras@klaipeda.lt arba informacijos kabinete.

Pareiškėjai, deklaruojantys gyvenamąją vietą pietinėje miesto dalyje (nuo Baltijos pr. iki Rimkų gyvenvietės imtinai), priimami Laukininkų g. 19A.Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėjewww.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt,telefonu (8 46) 32 46 96, el. p. parama.filialas@klaipeda.lt arba informacijos kabinete.

Išsamesnė informacija teikiama telefonais:

Vytauto g. 13 – tel. (8 46) 41 08 40

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.