Medijos – kas, kodėl ir kaip? kviečiame registruotis į edukacinius užsiėmimus!

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Medijos – kas, kodėl ir kaip?“,kartu su specialistais kviečia į nemokamus edukacinius užsiėmimus, medijų raštingumui stiprinti. Mokymai vyks Jaunimo skyriuje (Tilžės g.9), registruotis tel. (8 46) 314728 arba jaunimas@biblioteka.lt

Spalio 7 d. 12.00–15.00 val.praktiniai mokymai „TEKSTAS MEDIJOSE. KAS IR KAIP?“: kaip parengti kokybišką tekstą, kuriuo būtų geriausiai iškomunikuotas norimas pranešimas skirtingais medijų kanalais (spaudoje bei socialinėse medijose). Užsiėmimas skirtas lavinti pradedančiųjų ar kiek pažengusiųjų tekstų kūrėjų gebėjimus medijų aplinkoje. Dalyvių prašoma atsinešti savarankiškai parengtą tekstą ar idėją, ką norėtų aprašyti. Lektorė –Vaida Stepanovaitė, platformos „Arthesis“ meno vadovė.

Spalio 21 d. 12.00–16.30 val.„VAIZDO MEDŽIAGOS RUOŠIMAS KOMUNIKACIJAI IR VAIZDŲ AUTORINĖS TEISĖS“. Bus supažindinama su pagrindiniais skaitmeninei erdvei skirtais maketų parametrais bei autorinėmis naudojamų resursų (nuotraukų, iliustracijų ir kt.) teisėmis; kuriamiFacebookir kitų socialinių tinklų vizualiniai elementai (užsklandos ir kt.) naudojantis įvairiomis nemokamomis grafinėmis programomis.

Lektorė – Rūta Stepanovaitė, platformos „Arthesis“ ir „Kabineto“ viena steigėjų, vizualinio identiteto kūrėja. VDA Taikomosios grafikos specialybės magistrantė, 7 metus dirbanti laisvai samdoma grafikos dizainere. 3 pastaruosius metus inicijuoja ir vykdo edukacines veiklas menotyros, kultūros vadybos, kūrybinių industrijų, dailės specialybių studentams, būsimiems meno vadybininkams, įmonių darbuotojams grafinio dizaino plotmėje bei vadovauja studentams specialybinės/vasaros praktikos metu.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija. Projekto partneris Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centras.

Kontaktams:

Projekto vadovė Eglė Idzelienė,

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos

Jaunimo skyriaus vyr.bibliotekininkė

Tel. (8 46)314 728

El. p. jaunimas@biblioteka.lt

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.