Klaipėdos daugiafunkcio sveikatingumo centro valdymo ir naudojimo perdavimo pagal koncesijos sutartį konkursas

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija įgyvendina atvirą viešą konkursą dėl Klaipėdos daugiafunkcio sveikatingumo centro valdymo ir naudojimo perdavimo pagal koncesijos sutartį (toliau – Konkursas).

Konkursas vykdomas vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2017-09-14 sprendimu Nr. T2-216 patvirtintomis Konkurso sąlygomis.

Konkurso dalyviai paraiškas (sąlygų aprašo 6 priedas) dalyvauti konkurse, su kuriomis būtų pateikti duomenys apie dalyvių atitikimą išankstinės atrankos kriterijams, turi pateiktiiki 2017 m. spalio 6 d. 11 val.

Paraiškos pateikiamos adresu: Liepų g. 11, Klaipėda, 316 kabinetas.

2017 m. rugsėjo 27 d. 13.00 val. bus vykdoma Klaipėdos daugiafunkcio sveikatingumo centro apžiūra, adresu Dubysos g. 12, Klaipėda.

Projekto „Klaipėdos daugiafunkcis sveikatingumo centras“ konkurso suteikti koncesiją specifikacija

Koncesijos sutarties projektas

Klaipėdos daugiafunkcio sveikatingumo centro valdymo ir naudojimo perdavimo pagal koncesijos sutartį konkurso sąlygų aprašas(informuojame, kad patikslinti Klaipėdos daugiafunkcio sveikatingumo centro valdymo ir naudojimo perdavimo pagal koncesijos sutartį konkurso sąlygų aprašo 33 ir 54 punktai)

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.