Pradedamas rengti detaliojo plano keitimas

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad atsižvelgiant į UAB „Naujosios statybų idėjos“ iniciatyvą, bus rengiamas UAB „Uotas“ degalinės, Šilutės pl. skl. 24 teritorijos (adresas: Šilutės pl. 96, kadastro Nr. 2101/0008:5) detaliojo plano, patvirtinto Klaipėdos miesto tarybos 2000m. kovo 30 d. sprendimu Nr. 56, keitimas.

Detaliojo plano keitimo tikslai – nekeičiant pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir nepažeidžiant įstatymų ar kitų teisės aktų reikalavimų, aukštesnio lygmens kompleksinio ar specialiojo teritorijų planavimo dokumentų sprendinių, padalyti žemės sklypą ir nustatyti teritorijos naudojimo reglamentus.

Pasiūlymus dėl planavimo tikslųiki 2017 m. spalio 3 d. (įskaitytinai)galima teikti elektroniniu paštu planavimas@klaipeda.lt.

Su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais galima susipažinti Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje https://www.klaipeda.lt.

Su planavimo darbų programa ir teritorijų planavimo dokumento keitimo rengimo sutartimi bus galima susipažinti Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje/bei Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS).

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. rugsėjo 12 d. įsakymas Nr. AD1-2266 „Dėl pritarimo vietovės lygmens teritorijų planavimo dokumento keitimo iniciatyvai“

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo „Dėl vietovės lygmens teritorijų planavimo dokumento keitimo rengimo tikslų“projektas

Planuojamos teritorijos schema

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.