Judrioji mugė 2017

Š. m. rugsėjo 29 dieną (penktadienį) „Švyturio arenoje“ organizuojamas ketvirtasis tradicinis renginys „Judrioji mugė“, kurio tikslas didinti visuomenės fizinį aktyvumą bei tiesiogiai pristatyti moksleiviams, tėveliams, jaunimui ir visai sportu besidominčiai visuomenei Klaipėdos mieste kultivuojamas sporto šakas, aktyviai veikiančias sporto mokymo įstaigas, sporto klubus bei jų teikiamas paslaugas.

Renginio dalyvių laukia pažintis su Klaipėdos mieste veikiančiais sporto klubais ir sporto įstaigomis, kurios pristato daugiau kaip 40 sporto šakų – aikido, karate, riedlentės, banglentės, akademinis irklavimas, baidarių ir kanojų irklavimas, boksas, graikų-romėnų imtynės, dziudo, laisvosios imtynės, buriavimas, dviračių sportas, tinklinis, rankinis, fechtavimas, futbolas, plaukimas, aerobinė gimnastika, orientavimosi sportas, krepšinis, krossfit, ledo ritulys, šaudymas iš lanko, kyokushin karate, lengvoji atletika, regbis, šiaurietiškas ėjimas, sveikatinimo mankštos, lauko tenisas, stalo tenisas, sunkioji atletika, kulkinis šaudymas, socialiniai šokiai, pramoginiai šokiai, sportiniai šokiai, zumba, x-fit treniruotės, funkcinės treniruotės, Lietuvos kariuomenės ginkluotės ir karinės technikos pristatymas bei pažintis su tarnybos būdais, paroda „Lietuva 1938 Europos krepšinio čempionai“ ir dar daugiau. Renginio kulminacija – nepakartojama Zumba fiesta su šokio maratonu.

Programa:

10.40 val. – Oficialus Judriosios mugės atidarymas

11.00 val. – Sporto šakų stendų lankymas, sporto klubų parodomosios programos, treniruotės, žaidimai

14.20 val. – Klaipėdos m. mokinių 2016–2017 m. m. mero taurės žaidynių nugalėtojų apdovanojimai

15.00 val. – Muzikinė programa

15.30 val. – Sporto šakų stendų lankymas, sporto klubų parodomosios programos, treniruotės, žaidimai

18.30 val. – Zumba fiesta

Arenos durys atidaromos ir lankytojai laukiami nuo 10.00 val., renginio pabaiga 21.00 val.

Daugiau informacijos

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.