Dėl informacijos neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančioms organizacijoms

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija skelbia konkursą2018 m.Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti ir priima projektų paraiškas. Projektų paraiškas gali teikti neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančios organizacijos – asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė arba savivaldybė), kurios ne mažiau nei vienus metus teikia nuolatinio, periodinio pobūdžio socialinės reabilitacijos paslaugas (neįgaliųjų socialinių ir savarankiško gyvenimo įgūdžių atkūrimo ar palaikymo, jų savarankiškumo ir užimtumo bei galimybių dalyvauti visuomenės gyvenime didinimo) ir vykdo veiklas, skirtas Klaipėdos miesto savivaldybėje gyvenantiems, besimokantiems neįgaliesiems integruoti į visuomenę.

Projektų paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro2016 m. rugsėjo 7 d. įsakymu Nr. A1-509 „Dėl Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 20 d. įsakymo Nr. A1-345 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatų, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašo, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektui vykdyti skirtų lėšų pervedimo ir naudojimo sutarties formos patvirtinimo“ pakeitimo”. Išsamesnę informaciją galite rasti Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklapyje www.ndt.lt arba teisės aktų registre.

Paraiškos iki2017 m. spalio 15 d.priimamos Klaipėdos m. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje, adresu: Vytauto g. 13, Klaipėda, 106 kab.(paraiškos forma)

Konsultacijas paraiškų pildymo klausimais teikia Socialinės paramos skyriaus specialistai tel. (8 46 )39 63 12 arba (8 46) 31 49 87. Konsultacijos teikiamos iki paskutinės paraiškų pateikimo dienos.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.