Penktasis „Švyturių ralis“ išlydės rugsėjį

Rugsėjo 30-ąją į kelionę po Lietuvą, įveikiant porą šimtų kilometrų, kviečia penktasis „Švyturių ralis“.

Daugeliui dalyvių rudenine tradicija tapęs renginys – puikaus laisvalaikio, draugiškų varžovų ir nuotaikingos kelionės sinonimas.Dalyvauti „Švyturių ralyje“ gali visi norintys – tereikia suburti komandą turinčią nuosavą automobilį, įtraukti vairavimo teisę turintį komandos narį, užpildyti registracijos anketą ir atsiųsti ją el.paštu svyturiuralis@jurossvente.lt 

Šį kartą „Švyturių ralio“ dalyvių ir vėl laukia naujas įdomus maršrutas, kurio metu bus įveikti keli šimtai kilometrų. Ralio dalyviai tradiciškai startuoja prie seniausio Lietuvoje – Klaipėdos švyturio (Burių g. 9). Likus kelioms minutėms iki starto, ekipažams įteikiama legenda-kelio knyga su naujomis užduotimis, kurių atsakymų internete nėra. Užduotys išsprendžiamos pasitelkiant fantaziją, aplankant nurodytus objektus, atliekant „Švyturių ralio“ komisarų patikėtas užduotis.Anot renginio organizatorių VšĮ „Klaipėdos šventės“, renginio maršrutas baigiamas dėlioti, bet kryptis jau aiški – šį kartą ralio dalyviai lankys Vakarų ir Šiaurės Lietuvos miestus bei miestelius.

Tradiciškai, visų finišavusių „Švyturių ralio“ dalyvių laukia vaišės, edukaciniai užsiėmimai, sportinės rungtys, o suvedus galutinius rezultatus ir apdovanojimai, kuriems dovanas rengia ralio draugai - „Ford“ atstovai Klaipėdoje, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, UAB „Vilniaus duona“, „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupė. Ralio dalyviams finišo vieta bus paskelbta likus savaitei iki renginio.

Švyturio ralio 2017 m. dalyvio anketa

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.