Klaipėdos Danės g. atnaujinamas dujų skirstymo tinklas

Rugsėjo 11 dieną Klaipėdos Danės g. elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pradeda gamtinių dujų skirstymo tinklo rekonstrukcijos darbus, kurių metu atnaujins ir modernizuos dujotiekio uždarymo įtaisus. Rekonstrukcijos darbus planuojama atlikti iki rugsėjo 19 dienos. Atnaujinus dujų skirstymo tinklą, klaipėdiečiai turės patikimesnį dujų tiekimą.

Rekonstruojant dujotiekius, Danės g. atkarpoje ties sankryža su Jūros g. laikinai bus ribojamas eismas – transporto eismas vyks tik antrąja kelio juosta. Bus siekiama, kad eismo dalyviai patirtų kuo mažiau nesklandumų. Rekonstrukcijos darbus vykdys ESO kartu su rangovų įmone. Dėl rekonstrukcijos darbų dujų tiekimo sutrikimų gyventojai nepatirs.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.