Gatvės Klaipėdoje remontuojamos ir naktimis

Kol klaipėdiečiai ilsisi, kelininkai pluša: nauja asfalto danga Šilutės plente bei Baltijos prospekte bus klojama naktimis. Šiuo metu gatvės frezuojamos ir atliekami kiti prieš tiesiant naują dangą būtini darbai. Šilutės plente nauja asfalto danga bus klojama atkarpoje nuo geležinkelio iki Dubysos gatvės (vienoje pusėje), Baltijos prospekte tvarkoma atkarpa nuo Šilutės plento iki Taikos prospekto (viena pusė), asfalto danga bus pakeista ir abiejose žiedinėse sankryžose.

„Naktimis suplanuoti didžiausios apimties ir labiausiai eismui trukdantys darbai, tokie kaip senos dangos šalinimas bei naujo asfalto klojimas. Nors tiek Šilutės plente, tiek Baltijos prospekte eismas dienomis gana intensyvus, asfalto dangos keitimas didesnių nepatogumų vairuotojams neturėtų sukelti, dienomis numatyti tik smulkesni darbai“, – sako Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo sk. vedėja Irena Šakalienė.

Asfalto dangų remontui bei gatvių rekonstrukcijos projektams šiemet skirta gerokai daugiau lėšų nei pernai – 8,76 mln. eurų, kai pernai – 3,5 mln. Už šiuos pinigus tvarkomos duobės gatvėse, švietimo įstaigų įvažiavimai bei kiemai, keičiamos ištisinės dangos, įgyvendinami didesni rekonstrukcijos projektai.

Šiuo metu darbai vyksta P. Lideikio, Pamario ir Audros gatvių sankirtoje– čia įrenginėjama didesnio pralaidumo sankryža – „turbo“ žiedas. Planuojama, kad per spalio mėnesį darbai bus baigti. Kitąmet bus rekonstruojama visa Pamario gatvė iki Klaipėdos rajono ribos, kartu bus papildomai įrengta 400 vietų automobiliams statyti.

Kelininkai dirba ir Tauralaukyje, asfaltą netrukus bus galima tiesti Akmenų gatvėje, parengiamieji darbai čia jau juda pabaigos link, darbai šiemet taip pat vyksta Vėjo gatvės atkarpoje nuo Akmenų iki Pajūrio gatvės. Žvyrkelių asfaltavimo darbai Tauralaukyje tęsis ir kitąmet – bus asfaltuojamos Debesų ir Smėlio gatvės, 2019-2021 metais asfaltas bus klojamas ir Virkučių, Žvaigždžių, Griaustinio, Lietaus, Vaivorykštės, Slengių, Arimų ir kt. gatvėse ar gatvių atkarpose. Tauralaukyje ateinančiais metais taip pat planuojama pradėti Pajūrio gatvės rekonstrukciją.

Smiltynės pusėje, ties II perkėla, šiuo metu tvarkomas privažiuojamasis kelias ir aikštelė. Čia darbus numatoma baigti per spalio-lapkričio mėnesius. Sparčiai vyksta ir Naikupės gatvės privažiuojamojo kelio rekonstrukcija. Nuo Naikupės gatvės pro „Purieną“, Teritorinę darbo biržą, „Gilijos“ pradinę mokyklą ir „Ryto“ vaikų globos namus besidriekianti atkarpa jau beveik sutvarkyta, netrukus, bus pradėtas tiesti kelio tęsinys– privažiuojamasis Naikupės gatvės kelias susijungs su keliuku, įsiliejančiu į Baltijos prospektą.

Netrukus prasidės ir Jūrininkų prospekto rekonstrukcija. Čia bus ne tik pakeista asfalto danga, bet ir sustiprintas dangos pagrindas, įrengtas naujas apšvietimas.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.