T A V O J Ū R A P R A S I D E D A Č I A!

Maloniai kviečiame visus Klaipėdiečius ir miesto svečius rugsėjo 15 d. 9 val. į Klaipėdos L.Stulpino progimnazijos stadione (Bandužių g. 4) vyksiantį edukacinį renginįT A V O J Ū R A P R A S I D E D A Č I A!Jūsų laukia nekasdienis susitikimas su Lietuvos jūrų muziejumi ir laivo „Muzė veža“ įgulos nariais. Drauge ieškosime Klaipėdos ir mūsų pranašumų prieš kitus žemyninės Lietuvos gyventojus; drauge pažinsime ir džiaugsimės gyvenimu ant laivo denio; drauge įsipareigosime saugoti žmogaus harmoniją su jūra.Tai patirsime lankydamiesi autobuso „Muzė veža” ekspozicijoje, šokio ritmu bendraudami su laivo įgulos nariais, dainuodami suJurgiu Didžiuliu!

T E T A V O J Ū R A P R A S I D E D A Č I A!

Kur Lietuvos jūrų muziejaus MUZĖ VEŽA!

Kur Lietuvos jūrų muziejaus MUZĖ PASAKOJA!

Kur Lietuvos jūrų muziejaus MUZĖ RODO!

Kur ESI TU!

Kur YRA TAVO DRAUGAI!

Susitikime Klaipėdos L. Stulpino progimnazijos stadione (Bandužių g. 4).

Kas slepiasi po mįslingu pavadinimu#muzeveza?

Tai keturių Klaipėdos muziejų bendras projektas. Žiūrėkite projektą pristatantį video:https://www.facebook.com/muzeveza/videos/1740256396265667/

Projektą iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė pagal programą „Klaipėda - Lietuvos kultūros sostinė 2017“ .

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.