Nemokamas edukacinis užsiėmimas lietuvos jūrų muziejuje

Lietuvos jūrų muziejus dalyvauja Muziejų kultūrinio svetingumo programoje ir kviečia visus moksleivius nuo rugsėjo 8 d. iki gruodžio 31 d. kiekvieną penktadienį 10.30 – 15.00 val. NEMOKAMAI sudalyvauti edukacinėje programoje, praturtintoje jūrinės kultūros konteksto nepriklausomybės laikotarpiu atkūrimu. Tai pilietinio ugdymo programą papildantis, kritinį mąstymą ugdantis bei į jūrinės valstybės idėjos puoselėjimą orientuotas edukacinis užsiėmimas LAISVĖS, SAUGUMOIR ATSAKOMYBĖS ŽENKLAI KLAIPĖDOS UOSTE. Programa parengta taip, kad moksleiviai patys atrastų su Klaipėdos uostu susijusius nepriklausomybės ženklus ekspozicijose, bendradarbiaudami tarpusavyje, komunikuodami su muziejaus edukatoriais bei vadovaudamiesi eksponatų aprašais atkurtų istorinį kontekstą, t.y. laikotarpį, kada Klaipėdos uostas atiteko Lietuvai. Edukacinėje programoje nemenkas dėmesys skiriamas laivo „Prezidentas Smetona“, kapitono L.Stulpino indėliui įvertinti. Taip pat bus organizuota diskusija, ar pakito/kaip pakito LAISVĖS, SAUGUMO IR ATSAKOMYBĖS ŽENKLAI šiandienos uoste bei kokius šių temų ženklus moksleiviai išskirtų savo kasdienėje veikloje.

Būtina išankstinė registracija! Susisiekime el.p. edukacija@muziejus.lt , tel. 8 659 21932

Muziejų kultūrinio svetingumo programą ir jos temą inicijavo Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, įvertinusi sėkmingą LMA projekto Lietuvos muziejų kelias „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai“ patirtį ir skatindama kultūros prieinamumą bei vaikų ir jaunimo kultūrinių kompetencijų ugdymą.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.