Instaliacija- spektaklis ”Stifters dinge” / „Stifterio daiktai“

Rugsėjo 8 d., penktadienis, 17.30 ir 21.00 val. | Klaipėdos „Švyturio arena“ (Dubysos g. 10, Klaipėda)

Instaliacija- spektaklis”Stifters Dinge” /Stifterio daiktai

Idėjos, muzikos autorius ir režisierius Heiner Goebbels

Scenografas, šviesų ir vaizdo projekcijų dailininkas Klaus Grünberg

Muzikinės dalies bendraautorius ir programuotojas Hubert Machnik

Garso dizaineris Willi Bopp

Pastatyminės dalies bendraautorius Matthias Mohr

Vykdantysis prodiuseris: Théâtre Vidy-Lausanne

Koprodiuseriai: s pielzeit’europa, Berliner Festspiele, Grand Théâtre de la Ville de Luxembourg, schauspielfrankfurt, T & M – Théâtre de Genevilliers / CDN, Pour-cent culturel Migros

Bendraužsakovas: Artangel London

With the support of / Rėmėjas Pro Helvetia - Swiss Arts Council.

Heinerio Goebbelso instaliacija- spektaklis “Stifters Dinge” – tai kompozicija penkiems fortepijonams be pianistų, pjesė be aktorių, performansas be atlikėjų, kitaip tariant, tai projektas be dalyvių. Tai publikos kvietimas įžengti į kvapą gniaužiančią erdvę, kupiną garsų ir vaizdų, kvietimas regėti ir klausytis. Projekto sumanymas sukasi aplink daiktų suvokimą, daiktų, kurie teatre dažnai yra tik vaidinimo dalis ar dekoracija ir atlieka tik vaizdavimo rolę. Čia visa tai – šviesa, vaizdai, ūžesiai, garsai, balsai, vėjas ir dulksna, vanduo ir ledas – tampa pagrindiniais veikėjais.

H. Goebbelsas apibūdina savo kūrinį, įkvėptą XIX a. austrų romantizmo novelisto Adalberto Stifterio, kaip „susidūrimą su kitoniškumu, su laiko pojūčiu, kuris neatsispindi mūsų pačių ritmų, su nežinomu balsu, kuris jums kalba kažką, ko nesuprantate“.

“Stifters Dinge“ buvo atliktas daugiau nei 300 kartų keturiuose žemynuose, pelnęs daugybę apdovanojimų ir sulaukęs ypatingos tiek teatro ir muzikos kritikų, tiek ir publikos reakcijos. Tai vienas dažniausiai pasaulyje pristatomų šio kompozitoriaus darbų, išsiskiriantis unikalia koncepcija, kuri labai stipriai veikia klausytojų pojūčius. Teatro legenda vadinamo H. Goebbelso kūrinių įspūdžiai ir meniniai patyrimai yra tokie stiprūs, jog išlieka visam gyvenimui.

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs kūrinys bus rodomas pirmąkart ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Bilietai – 30 Eur| Nuolaidos netaikomos.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.