Lietuviška knyga – ar jau skaitei?

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekosPempininkų filiale(Taikos pr.79/81A) pradedamas renginių ciklas„Lietuviška knyga – ar jau skaitei?“,skirtas lietuviškos grožinės literatūros populiarinimui. Maloniai kviečiame artimiau supažindinti su šiuolaikinės lietuvių literatūros autoriais ir jų kūryba. Taip pat bibliotekoje veiks naujausių ir populiariausių lietuviškų knygų paroda. Pirmieji susitikimai numatomi rugsėjo mėnesį.

2017 m. rugsėjo 15 d. 17 val. susitikimas su prozininke, 2014-ųjų Metų knygos laureateRasa Aškinyte-Degėsiene.

Rasa Aškinytė – jau gerai pažįstama lietuvių literatūra besidomintiems skaitytojams, 2014 Metų knygos laureatė. Autorės stiliui būdingi paradoksai, „sveikas“ humoras, filosofinis „pamušalas“, vizuali, poetiška kalba. Anot Emilijos Visockaitės, „lietuvių literatūroje analitiška, skalpeliu besidarbuojanti Aškinytė nelabai į ką nors panaši. Turinti potencialo būti skaitoma ne tik mokslininkų, bet ir hipsterių. Tai komplimentas.“

2017 m. rugsėjo 29 d. 17 val. susitikimas su rašytoja, poete, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akto signatareVidmante Jasukaityte.Susitikimo metu bus galima artimiau susipažinti su autore, jos kūryba, užduoti klausimus.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.