Teikiama parama maistu iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo

Informuojame, kad nuo šiol teisę gauti paramą maistu iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi ir nepasiturintys Klaipėdos miesto gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui yra didesnės nei 1,5 VRP dydžio, betneviršija2,2 VRP dydžių (224,40 Eur),jeigu bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų:

  • yra neįgalus ar sukakęs senatvės pensijos amžių asmuo;
  • augina vaiką (vaikus);
  • patiria socialinę riziką ir kreipimosi metu yra socialinės priežiūros paslaugų gavėjas (gyvena savarankiško gyvenimo namuose, nakvynės namuose ar krizių centruose, gauna laikino apnakvindinimo, socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo, intensyvios krizių įveikimo pagalbos, psichosocialinės pagalbos paslaugas);
  • yra prieglobsčio prašytojas arba gavęs prieglobstį Lietuvos Respublikoje.

Taip pat teisę gauti paramą maistu iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, gaunantys socialines pašalpas ir socialinę paramą mokiniams, globojami šeimose vaikai ir asmenys nuo 18 metų, kuriems paskirta globos (rūpybos) išmoka bei tie, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniuineviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (153,00 Eur).

Klaipėdos miesto gyventojų prašymai dėl šios paramos priimami Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyrio (Vytauto g. 13, tel. (8 46) 41 08 40, ir Laukininkų g. 19A, tel. (8 46) 32 46 96) informacijos kabinetuose.

Paramos maistu produktai Klaipėdoje dalijami Labdaros ir paramos fonde „Maisto bankas“, adresu Sandėlių g. 56 (buvusios Šilutės pl. prekybos bazės teritorijoje).

Informacija apie maisto produktų atsiėmimą teikiama „Maisto bankas“ telefonu (8 46) 34 13 38, darbo dienomis 10.00–13.00 val.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.