Klaipėdos ir tauragės regionai stiprina partnerystę

Klaipėdos ir Tauragės regionai svarsto galimybę vienyti regionų pajėgumus ir ateities iššūkius pasitikti kartu. Trečiadienį Šilalės rajono savivaldybėje susitikę regionų merai aptarė planuojamus regioninės politikos pokyčius bei vieningai sutarė dėl Klaipėdos ir Tauragės regionų partnerystės stiprinimo.

„Šiandien jau galima garsiai šnekėti, kad pokyčiai šalies regioninėje politikoje neišvengiami – mūsų užduotis tinkamai jiems pasiruošti ir drąsiai pasitikti permainas. Neturime kitų įtikinėti, kokie išskirtiniai ar patrauklūs esame, šiuo atveju, turime vienytis ir savo išskirtinumą bei stiprybes įrodyti tiems, kurie turi sprendimų priėmimo teisę“, - po susitikimo sakė Klaipėdos regiono plėtros tarybos pirmininkas, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Tauragės regiono vadovams buvo pristatyta Klaipedos regiono savivaldybių bendradarbiavimo patirtis ir įdirbis siekiant regiono specializacijos. Susitikimo metu taip pat kalbėta apie nacionaliniame lygmenyje vykstančius procesus, formuojamą regionų pertvarkos viziją, aptartos Klaipėdos ir Tauragės regionų aktualijos, galimos regionų bendradarbiavimo perspektyvos. Susitikimo dalyviai vieningai sutarė, kad bendradarbiavimas neįmanomas be konstruktyvaus dialogo ir pasitikėjimo partneriais.

„Visos šalies savivaldos aktyviai seka informaciją ir stebi vykstančius procesus. Kiekvienas turime savo baimių ir ateities vizijų, tačiau šiandien svarbu pirmuosius žingsnius žengti patiems regionams. Juk kalbama apie mūsų regionų plėtrą ir tolimesnę ateitį, todėl patys turime tapti aktyviais proceso dalyviais ir daryti įtaką žaidimo taisyklėms“, - sakė Jonas Gudauskas, Tauragės regiono plėtros tarybos pirmininkas, Šilalės rajono meras.

Posėdžiavę Klaipėdos ir Tauragės regionų vadovai nusprendė ir toliau tęsti pradėtą dialogą, kviečiant prie jo jungtis ir kitus aplinkinius regionus.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.