Gerbiami klaipėdiečiai

Kviečiu Jus dalyvauti ir prisidėti prie Europos judumo savaitės renginių Klaipėdoje. Rugsėjo 16-22 d. vyksianti Europos judumo savaitė yra viena didžiausių tvaraus judėjimo kampanijų pasaulyje, siekiant pereiti prie netaršių judumo priemonių. Šių metų tema: „Tausus, dalijimusi grįstas ir išmanus judumas“. Dalyvaudami ir organizuodami savo kieme, bendruomenėje ar darbovietėje judumo veiklas, turite galimybę parodyti, kad prisiimate atsakomybę kovojant su klimato kaita, rūpinatės oro švara, savo bei savo artimųjų sveikata. Klaipėdos miesto savivaldybėje šiuo metu sudaromas renginių planas, kuris bus teikiamas Aplinkos ministerijai bei viešinamas.

Džiaugtumės, jei elektroniniu paštu sveikata@klaipeda.lt atsiųstumėte informaciją apie Jūsų planuojamus renginius ar veiklas, kurias galėtume įtraukti į bendrą savivaldybės renginių sąrašą. Informaciją apie Europos judumo savaitę rasite čia:Europos judumo savaitės lankstinukasEuropos judumo savaitės teminės gairėsInformacijos pateikimo forma

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.