Viktoro Cojaus atminimui skirtas vakaras. Renginių gidas Vilniaus.

Viktoras Cojus - roko muzikantas, dainų autorius ir atlikėjas. Deja, 1990 metų rugpjūčio 15 diena tapo paskutine jo gyvenime, tačiau mūsų gyvenimuose jis išliko iki šiol.

Rugpjūčio 19 dieną, šeštadienį, Baltų dramblių kiemelyje į Viktoro Cojaus kūrybą visus susirinkusius panardins muzikantas iš Vilniaus Igor Sokolov ( Kino Tribute Project Lt ). Dainos, kurios populiarios iki šiol, praėjus net 27 metams po tragiškos atlikėjo žūties automobilio avarijoje, artimos tampa net tiems, kurie gimė netgi gerokai po 1990-ųjų.

Iškeliavęs ir palikęs didžiausią savo turtą - kūrybą, Viktoras Cojus paliko ir dalelę savęs. Todėl, nors ir iki šių dienų yra daugybė muzikantų, bandančių tapti panašiems į jį, niekam nepavyks atkartoti tos meilės tikrumui, tekstų paprastumui ir melodijos skaistumui.

Jis išėjo, bet jo muzika, dainos, filmai, gyvenimo filosofija lieka reikalingi šiai dienai. Kartais atrodo, kad visa tai, ką mums paliko Viktoras Cojus, šiandien dar labiau aktualu, negu prieš 27-erius metus. Todėl Cojus vis dar su mumis. Kaip ir šį vakarą.

KUR: Balti drambliai, Vilniaus g.41

KADA: sekmadienį 19:00 val.

Renginiai Vilniuje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.