Kufa vasaros terasoje - pokalbiai apie rašymą, kūrybą ir...tinginystę!

Šią savaitę Klaipėdos „Kultūros fabrike“ - susitikimų bei įkvepiančių pokalbių perpildyti vakarai, KUFA vasaros terasoje.

Rugpjūčio 17 d. (ketvirtadienį)- „Kubas“ pristato vasaros pokalbius kartu su rašytoju, publicistu bei keliautoju Andriumi Užkalniu. Vakaro metu, diskutuosime apie rašto bei žodžio karjeros pradžią, saviraišką, maistą ir kitus svečio pomėgius. Pokalbį pradedame nuo 19.00 val., socialinio klubo „Raketa“ lauko terasoje.

Kaip ir kiekvieną penktadienį, savaitgalį pradedame KUFA vasaros terasoje su šmaikščiais pokalbiais, filmais ir koncertais.Rugpjūčio 18 d. (penktadienį)nuo 20.00 val. - išskirtinis pokalbis su knygos "Tinginio manifestas" autoriumi Danieliumi Goriunovu - Debesyla. Diskusiją apie sąmoningos tinginystės paslaptis, minimalizmą bei kūrybą, ves Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas.

21.00 val. lauko kino ekrane, režisieriaus Jay Roach filmas „Ponas Trumbo“ (2016, 120 min., LT-sub). Jautrioje dramoje pasakojama amerikiečio scenaristo Daltono Trumbo istorija, apie tikrąją karjeros Holivude kainą. Filmas nuominuotas "Oskarui" ir "Auksiniams gaubliams", geriausio aktoriaus kategorijoje.Iškart po filmo, socialiniame klube „Raketa“, džiazo subtilybių ir improvizacijų perpildytas vakaras su grupe „Miss Jones“. Grupės repertuarą sudaro džiazo standartai ir kitos širdžiai mielos melodijos papuoštos įvairiomis interpretacijomis. Koncerto pradžia - 23.00 val.

Visi renginiai nemokami.

Esant prastoms oro sąlygoms - renginiai perkeliami į „Kultūros fabriko“ erdves.Penktadienio pokalbius įrašinėja - Neringa FM.

Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos:www.kulturosfabrikas.lt arba Facebook paskyroje: Klaipėdos kultūros fabrikas

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.