Klausos negalią turintiems asmenims – didesnė aptarnavimo kokybė

Klaipėdos miesto savivaldybė, atsižvelgdama į klausos negalią turintiems asmenims kylančius sunkumus, 2014 m. Informavimo ir e. paslaugų skyriaus Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje įrengė specialią darbo vietą, skirtą tokių asmenų aptarnavimui. Ši praktika pasirodė sėkminga, todėl toks aptarnavimo modelis pritaikytas ir Socialinės paramos skyriaus patalpose Laukininkų g. bei Vytauto g.

Nuo šiol klausos negalią turintys asmenys, atvykę į gyventojų priėmimą Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje ar Socialinės paramos skyriuje, turės galimybę gauti nuotolinę gestų kalbos vertimo paslaugą. Ši paslauga bus teikiama Skype programos vaizdo skambučiu susisiekiant su gestų kalbos vertėjų centru.

Tokiu būdu paslaugos suteikiamos greitai ir kokybiškai. Klausos negalią turintiems žmonėms nebereikia ieškotis vertėjų, galinčių juos palydėti į įstaigą. Gestų kalbos vertimo centrai sunkiai pajėgia tenkinti vertėjų poreikį, kai paslaugas reikia teikti kontaktiniu būdu. Tokiais atvejais vertėjas ne tik lydi asmenį, bet ir kartu laukia eilėje. Technologijų pritaikymas suteikia galimybes pačiam klausos negalią turinčiam asmeniui jaustis nepriklausomai ir pilnavertiškai, o vertėjui taupyti laiką ir užtikrinti kitų paslaugų teikimą.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.