Šaukiamas tarybos posėdis

Š. m. liepos 27-28 d. 9.00 val.savivaldybės posėdžių salėje (Liepų g. 11, III a.) šaukiamas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 30-asis posėdis.

Su posėdžio medžiaga galite susipažinti čia:/lit/Savivaldybes-tarybos-2017-m-liepos-27-28-d-posedzio-darbotvarke/8341362

Asmenys, norintys dalyvauti tarybos posėdyje, turi užsiregistruoti telefonu 39 60 45, el. paštu taryba@klaipeda.ltarba atvykus adresu Danės g. 17, 202 kab. Užsiregistruoti galima ne vėliau kaip likus vienai darbo dienai iki tarybos posėdžio.Gyventojo prašymo forma

Kontaktinis asmuo – vyriausioji specialistė D. Butenienė, tel. 39 60 45.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.