„SAMSUNG“ pirmą kartą oficialiai aplenkė „APPLE“

Pietų Korėjos elektronikos gigantė „Samsung Electronics“ pirmą kartą ketina pasiekti didžiausią kada nors turėtą ketvirčio veiklos pelną, kuris gali aplenkti atitinkamą „Apple“ rodiklį. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai, „Samsung Electronics“ pelnas padidėjo net 72 proc., tai yra pasiekė 12,1 mlrd. JAV dolerių.

Tai pirmas kartas, kai „Samsung“ užfiksavo didesnį ketvirčio veiklos pelną nei „Apple“. Pasak Volstrito analitikų, „Apple“ antrojo ketvirčio veiklos pelnas sudarė 10,49 mlrd. JAV dolerių, o įplaukos – 44,9 mlrd. JAV dolerių.

Tiesa, nors „Samsung“ yra geriau žinoma kaip išmaniųjų telefonų, atminties lustų ir televizorių gamintoja, ji taip pat gamina organinių šviesos diodų (OLED) plokštes, kurios ekraną paverčia ryškesniu ir siūlo geresnį energijos vartojimo efektyvumą per skystųjų kristalų ekranus, kurie šiuo metu naudojami kai kuriuose išmaniuosiuose telefonuose.

Anksčiau šiais metais „Apple“ užsisakė iš „Samsung“ 70 milijonų OLED plokščių, skirtų būsimam jubiliejiniam „Iphone 8“. Kylančios šių plokščių kainos ir padidėjusi „Apple“ produktų paklausa gali padėti „Samsung“ pasiekti rekordinį uždarbį ir ekranų verslo srityje.

Be to, prieš keletą dienų „Samsung“ paskelbė planus investuoti 18 milijardų dolerių į Pietų Korėją, atminties lustų verslą, kad padidintų savo pozicijas rinkoje. Greičiausiai tai bus pagrindinis rekordinį pelną skatinantis veiksnys, nes nė vienas iš konkurentų negali pasivyti „Samsung“ pagal investicijas į šio verslo plėtrą.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.