Žemės sklypo Turgaus g. 24 detaliojo plano, patvirtinto Klaipėdos miesto savivaldybės valdybos 2001 m. spalio 11 d. sprendimu Nr. 511, keitimas

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad bus rengiamas žemės sklypo Turgaus g. 24 detaliojo plano, patvirtinto Klaipėdos miesto savivaldybės valdybos 2001 m. spalio 11 d. sprendimu Nr. 511, keitimas.

Detaliojo plano keitimo tikslai – pakeisti žemės sklypo ribas ir plotą, nustatyti teritorijos naudojimo tipą, nustatyti (pakeisti) privalomuosius ir papildomus teritorijos naudojimo reikalavimus.

Pasiūlymus dėl planavimo tikslų iki 2017 m. vasario 20 d . (įskaitytinai) galima teikti elektroniniu paštuplanavimas@klaipeda.lt.

Su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais galima susipažinti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyriuje (Liepų g. 11, 401 kabinetas, telefono Nr. 39 60 67 arba 39 60 38, elektroninis paštasvitalijus.juska@klaipeda.lt).

Su planavimo darbų programa ir teritorijų planavimo proceso sutartimi bus galima susipažinti Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje/bei Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (toliau – TPDRIS).

PRIDEDAMA:

  1. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo „Dėl detaliojo plano keitimo rengimo“ projektas, 1 lapas .
  2. Planuojamos teritorijos schema, 1 lapas.

Kitos šio skyriaus naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.