EDUKACINIS PROJEKTAS „ŽAISMINGOS MUZIKOS ORKESTRAS“

Vasario 22 d., trečiadienis, 12.00 ir 18.30 val.

Koncertas visai šeimai

„Žaismingos muzikos orkestras XXI“

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai: Ethan Cotta (smuikas, JAV), Samuel Cotta (violončelė, JAV)

Dalyvauja: Tamami Honma (klavesinas, Japonija / JAV)

Koncerto vedėjai Laima Akstinaitė , Gytis Šimelionis

Programa: Antonio Vivaldi, Luigi Boccherini, Christian Sinding

2009 m. vasario mėnesį prasidėjęs KKS edukacinis projektas „Žaismingos muzikos orkestras“ 2017-ųjų vasarį vyks jau XXI kartą. Per praėjusius metus gražus ir didelis būrys gabiausių Lietuvos vaikų turėjo galimybę jame pasirodyti kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru.

Šįkart visai šeimai skirtame koncerte gros broliukai 12-metis Ethanas Cotta ir 9-metis Samuelis Cotta. Ypatingus jų muzikinius gebėjimus liudys atliekami Antonio Vivaldi, Luigi Boccherini bei Christiano Sindingo kūriniai, dažniausiai sutinkami atlikėjų virtuozų repertuare. Klavesino partiją koncerte atliks berniukų mama, žymi pianistė Tamami Honma .

Ši aktyviai koncertuojanti šeima gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ethanas praėjusiais metais koncertavo įvairiuose Kalifornijos valstijos miestuose kaip jaunimo organizacijos „Youth Focus“ konkursą laimėjęs Jaunasis valstijos ambasadorius. Berniukai taip pat domisi matematika, sportu. Namie jie rūpinasi augintiniais – triušiu Roksiu ir pilnu žuvyčių akvariumu, padeda ruošti pamokas savo mažajai sesutei.

Tikimės, kad šis koncertas paskatins ir klaipediečių šeimas muzikuoti kartu.

Kitos šio skyriaus naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.