goklaipeda.lt

PIANISTĖ TAMAMI HONMA SKAMBINS BETHOVENO SONATAS

Vasario 21 d., antradienis, 18.30 val.

„Beethoveno odisėja“

Tamami Honma (fortepijonas, Japonija / JAV)

Programa: Ludwig van Beethoven

Japonijoje gimusi, Niujorke bei Londono karališkojoje muzikos akademijoje studijavusi Tamami Honma laimėjo kelis tarptautinius konkursus. Pianistės pasirodymai vyko prestižinėse pasaulio salėse ir festivaliuose. Tačiau nuostabiausia yra tai, kad T. Honma buvo apdovanota Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordinu. Taip įvertintas nuoširdus pianistės dėmesys Lietuvai ir jos veikla, organizuojant Didžiosios Britanijos, Japonijos, JAV ir mūsų šalies kultūrinius mainus. Šiuo metu JAV gyvenanti pianistė prieš keletą metų buvo aktyvi muzikinių renginių organizatorė ir lietuvių kompozitorių muzikos propaguotoja Londone.

T. Honma šiemet įgyvendino ambicingą sumanymą – atliko visas Ludwigo van Beethoveno fortepijonines sonatas. Vieną iš įkvepiančių „Beethoveno odisėjos“ programų šį vakarą išgirs ir klaipėdiečiai.

Kitos šio skyriaus naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti