VAKARAS-DISKUSIJA „VAIKAI BE TĖVŲ. GLOBOTI, ĮSIVAIKINTI, PADĖTI?“

Vasario 21 d., antradienį, 18 val. viešbučio „Old Port Hotel“ konferencijų salėje (Žvejų g. 20) vyks Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento organizuojamas vakaras-diskusija „Vaikai be tėvų. Globoti, įsivaikinti, padėti?“.

Renginyje pasisakys vaikus globojančios šeimos, įvaikinimo ir globos įstaigų specialistai, buvę globotiniai. Renginio tikslas – griauti mitus apie beglobius vaikus, atskleisti globos bei įsivaikinimo galimybes, pagalbos formas globėjams.

Kviečiami visi norintys. Būtina išankstinė registracija: el. p.agne@rsvprojektai.ltarba mob. 8627 70 483.

Kitos šio skyriaus naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.