KONCERTŲ SALĖJE – VIRTUOZINĖS MUZIKOS DVELKSMAS

Vasario 15 d., trečiadienis, 18.30 val. „Virtuozinės muzikos dvelksmas“ Festivalio – vasaros akademijos “Ars Lituanica” prizo laimėtojai Janay Tulenova smuikas (Kazachstanas / Austrija) Reina Shibutani smuikas (Japonija / Austrija) Aki Maeda fortepijonas (Japonija/ Austrija) Programa: Camille Saint-Säens, EugèneYsaye, Johannes Brahms. Heinrich Ernst: Fritz Kreisler, Piotr Čaikovskij: Camille Saint-Saens, FranzWaxman

Japonija ir Kazachstanas – toli nuo Lietuvos, tad ir jų atlikėjų pavardes gana retai skaitome mūsų koncertų afišose. „Virtuozinės muzikos dvelksmas“ suteiks galimybę paklausyti minėtose šalyse užaugusių puikių atlikėjų pasirodymo.Šiuo metu Austrijoje įsikūrusios s muikininkės Janay Tulenova, Reina Shibutani ir pianistė Aki Maeda – dar labai jaunos, bet jau yra laimėjusios daug tarptautinių konkursų. Šiemet jos buvo apdovanotos festivalio-vasaros akademijos Ars Lituanica prizu. Šį reikalingą ir jaunų atlikėjų raišką skatinantį renginį organizuoja Dalia Dėdinskaitė ir Glebas Pyšniakas. Virtuozinė koncerto programa atlikėjoms leis ne tik išskleisti savo gebėjimus, bet ir pamalonins klausytojų ausis gražiomis romantinės muzikos melodijomis.

Kitos šio skyriaus naujienos. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.