MUZIKINIS SPEKTAKLIS „SPIRITIZMO SEANSAS“

„Spiritizmo seansas“ – tai Lietuvoje nematytas, išskirtinis muzikinis spektaklis su charizmatiškuoju teatro ir kino aktoriumi, režisieriumi, muzikantu Kostu Smoriginu ir klasikinės kultūros atradimu, fortepijono virtuozu Roku Valuntoniu.Renginys vyks kovo 16 d. Klaipėdos koncertų salėje.
Unikaliame pasirodyme aktorius Kostas Smoriginas naujame amplua: nepamatysite sugalvoto personažo, į kurį jis įsijaus, neišgirsite sukurtos istorijos – iš jo lūpų girdėsite tikrus istorinių asmenybių likimus. Į renginį atėję žiūrovai turės unikalią progą susitikti su prieš kelis šimtmečius gyvenusiais pasaulio klasikais. Renginio metu žiūrovai išgyvens naujus pojūčius, nes pasirodymai bus atliekami visiškoje tamsoje.
Aktoriaus ir pianisto dueto pagalba bus atskleistos neįtikėtinos žymiausių klasikos kompozitorių gyvenimo detalės. Žiūrovas bus kviečiamas iš naujos perspektyvos pažinti kompozitorius ir jų kūrinius. Visiška tamsa, gilus pasakotojo balsas ir fortepijono muzika privers pasinerti į giliausias vaizduotės kerteles.

Renginio video:https://youtu.be/xnqsQuSIeyM

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.