AISTRINGAS GYVOS MUZIKOS IR ŠOKIO ŠOU „CRAZY WOMEN“

Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre kovo 7 d. vyks be galo aistringas gyvos muzikos ir šokio šou „Crazy Women“, skirtas Moters dienos proga. Šiame renginyje pajusite nevaržomą aistrą, išvysite beprotišką drąsą ir laisvę būti savimi. Šou metu patirsite dviejų stichijų, dviejų artisčių nevaldomą energiją. Sceną užvaldys viena žymiausių pianisčių pasaulinėje scenoje - Anna Ushakova ir nevaldomo temperamento, ispaniško šokio meistrė Marina De Flamenco. Programoje skambės ne tik žymių ispanų kompozitorių, tokių kaip A. Piazzolo, I. Albeniz, D. Dorantes ir kt. kūriniai, bet taip pat ispanišką atmosferą palaikys gitaros ir perkusijos virtuozai Juan Carlos ir Ivan Palmero. Iki sielos gelmių prasiskverbianti muzika ir aistringas šokis tikrai nepaliks abejingų tų, kurie pasiryš pasinerti į šį emocijų sūkurį.

Renginio video: https://youtu.be/rnyY0EqgJPE

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.