goklaipeda.lt

KLAIPĖDOS M. MOKINIŲ MOKOMŲJŲ BENDROVIŲ MUGĖ

Vasario 28 d. kūrybiniame inkubatoriuje Kultūros fabrike (Bangų g. 5A) nuo 11 val. šurmuliuos Klaipėdos m. mokinių mokomųjų bendrovių mugė. Mugė organizuojama jau 7 kartą. Ji gimė įgyvendinant 2010 metais vykdyto projekto „Geriausių patirčių sklaida įgyvendinant jaunimo verslumo ugdymo programas“ pagal Norvegijos subsidijų schemą „Patirties perdavimo ir bendradarbiavimo ryšių tarp vietinio, regioninio ir euroregioninio lygio partnerių Lietuvoje ir Norvegijoje stiprinimas“ metu įgytas patirtis ir žinias. Praėjusiose mugėse mokiniai ne kartą stebino komisijos narius savo verslo idėjų originalumu ir  supratimo apie verslumą branda. Ne vienas iš ankstesnių  mugės dalyvių jau tapo verslininkais ir sėkmingai realizuoja savo planus.

Šiais metais savo verslo idėjas ir gaminius pristatys 20 Klaipėdos miesto gimnazijų ir neformaliojo švietimo įstaigų komandų. Apsilankykite mugėje ir susipažinkite su būsimaisiais Lietuvos verslo lyderiais.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti