BENDRADARBIAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SISTEMOJE SKATINIMAS IR ATLIKTO TYRIMO PRISTATYMAS

Kviečiame dalyvauti renginyje „Bendradarbiavimo sveikatos priežiūros sistemoje skatinimas ir atlikto tyrimo pristatymas“, kuris vyks vasario 7 d. 13 val. Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto 216 auditorijoje.

Tai savivaldybės pirktos studijos „Gerosios ir blogosios patirties analizės ir stebėsenos tarpinstitucinės sistemos, paremtos sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo kokybės vertinimo kriterijais, taikymas sveikatos sektoriuje“ viešinimas. Studija atlikta įgyvendinant Klaipėdos miesto savivaldybės 2013–2020 m. strateginio plėtros plano uždavinius.

RENGINIO „BENDRADARBIAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SISTEMOJE SKATINIMAS IR ATLIKTO TYRIMO PRISTATYMAS“ PROGRAMA

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, Klaipėdos universitetas,VšĮ „Konkurencingumo plėtotės centras“ ir UAB „Kvalitetas“

Renginio data ir laikas: 2017 m. vasario 7 d. 13.00–15.10 val.

Renginio vieta: 216 auditorija, H. Manto g. 84, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultetas. LAIKAS

RENGINIO STRUKTŪRA

13.00–13.05

Prisistatymas, įžanginis žodis (dr. Dalius Serafinas)

13.05–13.30

Klaipėdos mieste 2016 m. pab. vykdytos apklausos (tyrimo) rezultatų pristatymas dėl sveikatos priežiūros įstaigų paslaugų organizavimo, klientų-pacientų pasitenkinimo ir bendradarbiavimo (dr. Gintaras Labutis ir Darius Čapas)

13.30–13.45

Siūlomos Klaipėdos miesto ASPĮ sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo kokybės vertinimo sistemos pristatymas (Darius Čapas)

13.45–14.25

Siūlomo tarpinstitucinio bendradarbiavimo modelio ir plano pristatymas (dr. Gintaras Labutis).

Bendradarbiavimo komandos formavimas (diskusija, komandos kūrimas)

14.25–15.00

Kokybės vadybos sistemų diegimo/atnaujinimo naudos, sprendimai ir metodai sveikatos priežiūros įstaigoms, siekiant: veiklos rezultatyvumo, efektyvumo, vertės pacientui ir visuomenei, bei vidinių lėšų taupymo (dr. Dalius Serafinas)

15.00–15.10

Baigiamasis žodis, renginio apibendrinimas

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.