ŠIAURĖS IR BALTIJOS ŠALIŲ PROGRAMŲ IR PROJEKTŲ PRISTATYMAS

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje atvyksta 2017 m. vasario 9 d. (ketvirtadienį) 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos salėje III a. pristatyti Šiaurės ir Baltijos šalių programas ir projektus. Šio susitikimo metu bus suteikta informacija apie Šiaurės ir Baltijos šalių programos apimtyje vykstančias :
-kultūrinę mobilumo programą;
-viešojo administravimo mobilumo programą;
-nevyriausybinių organizacijų (toliau - NVO) bendradarbiavimo rėmimo programą.
Biuro darbuotojos Brigita Urmanaite, patarėja kultūros ir švietimo klausimais, ir Vida Gintautaite, patarėja NVO bendradarbiavimo, socialiniais klausimais, taip pat bus pasirengusios atsakyti į dalyvaujančių asmenų klausimus, pakonsultuoti dėl atskirų programų. Kviečiami valstybės  tarnautojai, NVO (taip pat jaunimo), kultūros darbuotojai ir menininkai. Viso informacinio renginio trukmė 1,5-2 val.

Daugiau informacijos:

Vida Gintautaitė
Tel: +370 5 212 2672
vida@norden.lt

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.