Klaipėdos universitete prasidės Tarptautinė savaitė „Erasmus+“

Klaipėdos universiteto Studijų skyrius gegužės 2–5 dienomis organizuoja 4-ąją „Tarptautinę savaitę“. Į šią savaitę pakviesti universitetų partneriai, dėstytojai ir darbuotojai iš įvairių šalių, su kuriais Klaipėdos universitetas turi sudaręs „Erasmus+“ programos sutartis, ir tie, kurie domisi bendradarbiavimu su mūsų institucija.

Tomis dienomis į Klaipėdą atvyks svečių iš Lenkijos, Vokietijos, Vengrijos, Ispanijos, Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Rumunijos, Čekijos ir Turkijos universitetų.

Tarptautinės savaitės „Erasmus+“ atidaryme dalyvaus Klaipėdos universiteto prorektorius prof. dr. Kęstutis Dučinskas. Visą savaitę bus pristatomas Klaipėdos universitetas, jo struktūra, studijos, veikla. Bus rengiamos ekskursijos po Klaipėdos universiteto miestelį, Klaipėdos miestą ir Kuršių neriją. Vyks edukaciniai užsiėmimai, bus skaitomi pranešimai, vedami mokymai, vyks diskusijos.

Užsienio universitetų dėstytojai skaitys paskaitas Klaipėdos universiteto studentams, tuo tarpu tų universitetų darbuotojai lankysis įvairiuose Klaipėdos universiteto administraciniuose padaliniuose, kur dalinsis gerąja patirtimi.

Gegužės 3 d. 13.30 val., Senato salėje (adresas: Herkaus Manto 84), vyksužsienio universitetų mugė. Joje galėsite susipažinti su užsienio universitetais, iš pirmų lūpų išgirsti apie jų siūlomas studijas per Erasmus+ mainų programą.

Nepraleiskite progos atverti duris į tarptautinį studijų pasaulį!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.