Smalsūs vaikai kviečiami į dieninę anglų kalbos stovyklą

Nuotr. pixabay.com

Nors vaikų pavasario atostogos skirtos poilsiui, laisvas laikas, praleistas turiningai, gali jas padaryti dar smagesnėmis. Todėl visi, įdomų laisvalaikį mėgstantys 6 -10 metų amžiaus vaikai, balandžio 10-14 dienoms kviečiami į anglų kalbos dienos stovyklą Vilniuje.

Stovyklos organizatorių teigimu, laikas, praleistas stovykloje, gali būti ne tik puiki proga pasimokyti, įgyti naujų žinių, bet ir galimybė susirasti naujų draugų. Stovyklos tikslas - gilinti anglų kalbos žinias, išmokyti vaikus komunikuoti su aplinkiniais bei ugdyti pagarbą kitoms kultūroms, kartu suteikiant ir puikias, ilgai nepamirštamas atostogas. Stovyklos metu vaikai lankysis anglų kalbos pamokėlėse, muziejuose ir parodose, dalyvaus kūrybiniuose užsiėmimuose, o paskutinę stovyklėlės dieną – kartu su naujais draugai dažys šventinius margučius.

Stovyklos trukmė: 2017 m. balandžio 10 – 14 d. (I-V, 08:00 – 17:30)

Vieta: Liepyno g. 2 (Vilniuje) ir Naujoji Uosto g. 8 (Klaipėdoje)

Amžius: 6 – 10 metų vaikai

Kaina: 119 EUR (į kainą įskaičiuotos išlaidos už kasdienes edukacines programas/veiklas, pietus ir užkandžius ryte bei vakare).

Informacija/registracija telefonu: +370 686 30650 (Vilniuje); +370 620 20582 (Klaipėdoje).

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.