Laisvo elgesio močiutė 2: pagyvenę keršytojai

Žanras
Komedija
Šalis
Rusija
Metai
2019
Vaidina
Aleksandr Reva („Laisvo elgesio močiutė”, „Dubleris”, „Comedy Club”), Dmitrij Nagijev („Pati geriausia diena”, „Virtuvė”, TV serialas „Fizrukas”), Mihail Galustian (TV serialai „Nasha Russia”, „Borodač”), Gliukoza („Laisvo elgesio močiutė”), Roman Kurcin,
Režisierius
Marius Vaisberg („Meilė Niujorke”, „8 nauji pasimatymai”, „Laisvo elgesio močiutė”)
Laikas
1h 27 min
Amžiaus apribojimai
N13

Aleksandra Pavlovna Fišman sugrįžta! Pirmajame filme bėgdamas nuo įsiutusių banditų, apsukruolis Sania Rubinšteinas buvo priverstas persirengti moterimi ir slėptis senelių namuose. Galų gale jis ne tik išvengė banditų keršto, tačiau senelių namuose susirado ir merginą – simpatiškąją Liubą (populiari Rusijos dainininkė Gliukoza). 

Dabar Liuba žiauriai pyksta, nes Sania prarado jos už parduotą butą gautus pinigus. Bet tai išties ne Sanios kaltė – bankas, kuriame buvo padėti pinigai, bankrutavo. Tik Saniai keista, kodėl, jei pinigų nėra, banko vadovas, oligarchas Borodinas ir toliau gyvena kaip karalius. Sužinojęs, kad Borodinas ieško auklės, Sania supranta, kad geresnės progos nebus. Pasiryžusi atsiimti Sanios pinigus, į oligarcho namus įžengia šaunioji močiutė Fišman. 

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Animacija, Belgija, 2019
Komedija, veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019
Drama, nuotykių, šeimos, Prancūzija, Vokietija, Pietų Afrikos Respublika, 2019
Siaubo, trileris, JAV, 2019
Drama, romantinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: